Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Hogyan vegyem rá a barátnőmet arra hogy hozzon ékszereket?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és a barátnőm 16. Nagyon szép, gyönyörű műkörme van. Csak az a bajom vele hogy semmilyen ékszert nem hord pl fülbevaló karkötő gyűrű óra. Hogyan vegyem rá hogy hordjon ilyeneket???

2017. ápr. 18. 21:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Hordjon* bocsánat!
2017. ápr. 18. 21:08
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Engem úgy vett rá az akkori barátom hogy hordjak fülbevalót, hogy ajándékba kaptam tőle, majd elhitette velem hogy jól áll. :) Azóta hordok.
2017. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valaki egyszerűen nem érzi magáénak, nem érzi kényelmesen magát ékszerekben. De szerintem vehetnél neki ajándékba mondjuk egy visszafogottabb, mindennapi nyakláncot, és hátha hordani fogja. :)
2017. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Isten mentsen az ilyen férfiaktól.
2017. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

És ő mit mond, miért nem hord?

Egyébként nem értem miért akarod erőltetni, ha ő akar, akkor majd hord ékszereket...

2017. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd békén szerencsétlent és keress olyat aki hord, ha ennyire nagy gondot okoz.
2017. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Guminőt neked és aggass rá ékszereket!

Amikor pedig végeztél, akkor egyszerűen csak beállítod a sarokba, vagy leereszted :)

2017. ápr. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy nem szereti az ékszereket. Én pedig még tavaly nyáron vettem 1 szép pár fülbevalót. De még nem tud róla azóta is otthon van nálam.
2017. ápr. 19. 09:13
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem szereti az ékszereket, akkor elég béna választás volt a fülbevaló, ugyanis NEM FOG NEKI ÖRÜLNI.


Sehogy ne vedd rá, bakker, majd ő eldönti, mit akar viselni -.-


Rettentő gáz a hozzáállásod.

2017. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem szereti, akkor tényleg minek kell erőltetni?? Neked hogy esne, ha olyan dolgot tukmálnának rád, amit nem szeretnél? Ha ennyire nem tudod ezt elfogadni, akkor szerintem inkább hagyd ott, bár lehet nem sokára ő fogja megunni...
2017. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!