Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tiltott le egy ismertebb...

Miért tiltott le egy ismertebb ember Instán amikor nem is írtam neki semmit soha (főleg rosszat nem), nem is likeoltam?

Figyelt kérdés

Nem értem a logikáját. Nyílt profil, sokan nézik. 35 ezer követője van. Én soha nem követtem be, nem likeoltam a képeit, nem írtam neki semmit sehova (főleg nem rosszat mert szimpatikus). Nem vagyok a rajongója, néha ránézek a képeire mint sokan mások.

Miért veszi a fáradtságot hogy letiltson és miért? Azt se értem hogyan találta meg a nevemet egyáltalán ha nem vagyok a követője, nem likeoltam soha, nem írtam be neki.

Onnan vettem észre hogy azt hittem törölte magát mert eltűnt a keresésből. Aztán tegnap böngészőben kiadta őt amikor nem voltam bejelentkezve! Amikor beléptem utána ugyanarra az url-re “nincs ilyen oldal” üzenetet kapok. Ha kilépek újra látszik. Ez a letiltás egyértelműen!

Ismerősöm mondta hogy a Story-t ha megnéztem azt kiírja nála, listázza kik nézték meg és valószínű akik nem követték be azokat letiltja.


Mire jó ez valakinek? Letiltani valakit aki nem is akart rosszat neki, úgy hogy ő híres akar lenni mégjobban, be akar futni, gyűjti a követőket, reklámozza magát?

Amúgy normális profilom van, normális képekkel! Semmi fura nincs rajta.


2018. ápr. 27. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Én is ezt csinálnám egy ilyen semmitmondó oldalon.

Sok embert gyűjtenék, aztán az összeset letiltanám egyszerre a francba. Jól tette.

2018. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valaki azt csinálja.hogy ha a nő ismerősei közül még nem volt semmiféle sex köztük,és nem is lesz,,akkor törli őket..
2018. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet félre nyomta....


"Mire jó ez valakinek? Letiltani valakit aki nem is akart rosszat neki, úgy hogy ő híres akar lenni mégjobban, be akar futni, gyűjti a követőket, reklámozza magát? "


Ne magyarázd már túl a hülyeséget... :)

2018. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!