Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem fura, ha egy...

Szerintetek nem fura, ha egy ismertebb ember egy jó darabig mutatkozik egy kutyával, utána már egy másikkal és előzőről semmit nem tudni?

Figyelt kérdés

Észre vettem,hogy face-re a rajongói oldalra rakott ki még 1-2 éve talán egy yorkit, kölyök volt,jó darabig azzal lehetett látni. Utána ismét egy kölyök yorki talán fél éve más névvel,előzőről semmi. Most egy pomerániai kölyökről posztolt képet. Arról a yorkiról semmit.Pár év alatt 3 kutya.Az előzőekről semmi fotó vagy hogy a többi kutyusát tenné ki semmi.

Érdekes számomra.

De még az sincs kint,hogy netán elpusztult vagy ilyesmi semmi..


De vajon mi történhetett az előző két kutyával?


2016. jan. 11. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom kiről van szó, de kérdezd meg tőle üzenetben. Lehet kapsz választ is.
2016. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem napi több száz levelet kaphat :D

nem hiszem,hogy pont egy ilyenre válaszolna

2016. jan. 11. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

énis láttam már ilyet.

azis lehet,hogy nem az ő kutyusa volt hanem egy barátjáé..csak fotózkodott vele,hogy szimpatikusabb legyen a közönség számára..

sok celebnek híres a macskája/kutyája is. pl taylor swift cicái:D szóval szerintem ha a sajátja akkor az megmarad hosszú távon..

2016. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen,ilyet én is láttam. Viszont itt elvileg az övé,hiszen mondjuk írja ,hogy "szépséges Buksi kutyusommal ma sétálni voltunk" és hasonlók..


Mindegy igazából csak furi.

2016. jan. 11. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön a Schobert család ugrott be meg az akitájuk: nyár végén (?) került hozzájuk egy szapis akita, akit nagyon eredeti módon Hacsi-nak neveztek el. Az alapsztori annyi volt, hogy az ismerőséék lehoztak egy almot és ez az egy szerencsétlen kiskutya maradt, ők meg elhozták. A kutya amúgy első nap bácskai rizseshúst evett Update módra. A sok birka meg bólogat, hogy ez lesz a leghűségesebb kutya a világon, további 50 kommentelő pedig hasonló kutyát szeretett volna.


Van egy goldenjük (vagy labi), ami Norbi édesanyjánál van, de már rég elfelejtették, mert beleszeretett egy ottani kutyába. (Jó, igazából nincs rá idő, meg biztos nevelni kell, meg a kutyakakát összeszedni az udvaron.)


Igazából megnézném őket, hogy tényleg ők vigyáznak-e a kutyára, mert erősen kétlem, hogy három gyerek nevelése (?), a turnézás, a fitszeszfalvi turnézások és minden egyebek mellett még van idejük egy makacs kölyökkutya növelésére.


Ja, amúgy Norbitól megkérdezték, hogy mit eszik a kutya, ő ennyit felelt: "HÚST" A lelkes birkák pedig elkezdték isteníteni Norbit, hogy BARFozik. Hát persze...

2016. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen kutyacserélgetős rokonom: vett egy kutyát, aztán tanulás miatt máshova költözött, oda beszerzett egy kistermetűt, a nagyot otthon hagyta a szüleinél, aztán összejött egy hapsival, odaköltözött, de oda nem vihette a kutyáját, hát lepasszolta valakinek, aztán kiköltözött külföldre, ott megint beszerzett egyet, aztán mikor nem bírta a külföldi életet visszaköltözött Magyarországra, a kutyáját megintcsak lepasszolta (nekem😃) és még ki tudja, hol a sor vége. Hányingerem van tőle, mondtam is már többször neki, hogy inkább halakat tartson... de mindig megmagyarázza, hogy ő nem így akarta, csak hát a körülmények.. idióta szegény.
2016. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem csak sztárok csinálják. Szülővárosomban sok olyan ház van, ahol pár havonta cserélődik a kutya. És általában kölykök. Számomra ez érthetetlen.

Pl egy bullmasztiff mellett vadászkutya, utána megint más kölyök, és ez 2 hónap különbséggel.


Nálam mindig életük végéig vannak az aktuális kutyák, úgyhogy nem is tudom, talán cserélgetik, kereskednek velük? Ilyenre tudok gondolni.


Ismert embereknél meg arra, hogy lecserélik a kutyát, ha már nem "cuki", és nem "menő". Szomorú dolog.

2016. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os


ez borzasztó :(


Hogy lehet vki ilyen?

Nem is szereti a kutyáját,ha hip hop megválik tőle..

2016. jan. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!