Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi hozza ki belőled a legnagyo...

Mi hozza ki belőled a legnagyobb (nem testi) szeretetet egy másik ember iránt?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Az intelligencia.
2018. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha szereti az állatokat és óvja a természetet. Ha meg még tesz is valamit pl önkéntes munka vagy ha felveszi a mas altal eldobott muanyag sz.rt és a kukába dobja.
2018. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az intelligencia és az érzelmi intelligencia
2018. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha kiáll ertem es segit.

Pelda amikor az exem(fiu) egy csajnak elkezdett kibeszelni, lehordani, a csaj pedig a hátam mögött megvedett es nekem adott igazat, es totál elszégyellte az akkori baratom magát. Kb igy kezdodott baratnommel a baratsagunk.


Vagy volt amikor autobaleset miatt el volt törve a bordám, nagyon vigyaznom kellett magamra mert azt nem gipszelik es egy masik exem féltékenységből nekem támadt es a nádszál lánytesom nekiment az erős srácnak is egyedül, hogy megvédjen. A srác visszafogta magát.


Vagy olyanok pl ha nem volt itthon vacsora, semmi, mama pont akkor jött spontan es hozott főtt ételt, gyakran ereztem ugy az életemet mentette meg :)


A párom iránt kb olyasmik hozták elő a szeretet pl amikor felvettek dolgozni es interju utan várt a cég elott, es közöltem hogy felvettek, velem örült, felkapott es forgott velem, vagy amikor santitottam műtet utan es nem akartam sehova senkivek menni mert szoszerint tyuklepesben haladtam mint egy szazeves, es nagynehezen a könyörgesere elindultam otthonrol a ház elott ugy várt hogy viragszirmokat szort a labaim elé es mindenhova battyogott velem es tuti jol elvoltunk, nem unatkoztunk, mentunk haverokhoz, nyarsaltunk stb, vagy amikor ugy koszontott fel hogy elmentunk a szokasos cukraszdankba es titokban gyertyat kert a sütimbe es ugy hozta ki a pincer hogy boldog szuketesnapot kivant es kozben egyik keze a hata mögött, egyenes testtartas mint a filmekben :)

Vagy a meghato pillanatok még pl rengeteget harcolt ertem a párom es mire végre megkapott es az övé lettem könnyes szemekkel mondta hogy szeretlek szeretlek szeretlek. Kb ez is mint a filmekben


Ilyesmik plusz az ha valakivel egyutt megyunk át valamin! Pl kollegaval amikor egyutt "sirunk"a fonok miatt vagy egyutt örülünk hogy "ez igen!megcsinaltuk!", a sok sok emlék ami összeköt, szoval amikor egyutt megyek keresztul valakivel sokmindenen.

2018. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

egymillió dolog..


talán legjobban az ártatlanság és az elesettség

2018. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A humor, az érdeklődés bármi iránt is, a küzdeni vágyás.
2018. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha felnézhetek rá.

Gyerekként elég rosszak a körülményeink olyan szempontból, hogy apám lelépett mikor megszülettem, a tesóm nem foglalkozik velem soha, anyukám mindenért engem hibáztat és úgymond nem igazán élek. Aztán beiratkoztam egy edzésre, ahol az első pillanattól azt éreztem az edzőn, hogy "érdeklem", nem néz le, hanem a legjobbat szeretné kihozni belőlem, mert esélyt lát bennem. Példaképemmé vált, azóta is tisztelem és szeretem. Vele érzem magam biztonságban és az edzőtársakkal, mert ők nagyon jó haverok. Ez ott is megmutatkozik, amikor helyettesítik az edzőt, mert épp nem ért rá eljönni, ott az a hiány, érzem, hogy nem tökéletes az edzés. Fura ez az egész, ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor egy kutyának a gazdája lepasszolja egy időre máshoz, amíg ő nincs jelen. A kutya is ilyesmit érezhet a főnöke hiányát.

2018. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szóval azt akartam ebből kihozni, hogy nem szeretem, ha uralkodnom kell vagy vigyáznom kell vkire, azt szeretem, ha engem irányítanak és megbízhatok benne, tehát ez az, a bizalom és a tisztelet, ha bízhatok és tisztelhetem az embert, akkor az kihozza a legnagyobb szeretetet.
2018. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy hullámhosszon vagyunk, megért engem, nem hátráltat a kapcsolatunkban. Van bennünk kölcsönösen egy amolyan figyelmesség, amivel nagyon jól alkalmazkodunk egymáshoz. Fontos, hogy közel érezzem magamhoz, sok legyen a közös.
2018. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Intelligencia és humor az abszolút nyerő párosítás
2018. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!