Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek beszólnak vagy...

Ha valakinek beszólnak vagy leoltanak annak az irigység az oka?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy homokosnak szólnak be, akkor főleg az undor az oka.
2018. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ mi az oka, hogy beszólnak.
2018. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Vagy az őszinteség.
2018. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Egyszerű provokacio hogy ne legyen unalmas az élet.

Engem a barátom es haverjai heccelnek mindig es nagyon unom hogy folyvast kostolgatnak de ők komolyan azt várják hogy jol reagaljam le es en legyek a banda gyöngyszeme aki folyvast képes lazán es humorral megoldani mindent.

Engem meg fáraszt.


Egy pelda. Állunk a kocsival várunk valakit csend unalom, erre a baratom csak ugy (igaz nem beszolt de ugyanaz mintha beszolna) kivágta az ablakon a szajfényem. Erre ugye tök primitiv lenne hisztibe kezdeni, kiszálltam a kocsibol kivettem a sörét, felvettem a fűből a szajfenyt es odatettem a sört hogy ha nekem ugralnom kell ugraljon ő is. Közben jött akire vartunk es csak lesett minek hajolgat a sörért fűben a párom.

De szoval engem mindez már ugy fáraszt hogy nyugodtan sem lehet velük egyszeruen csak ülni sem hogy ne piszkáljanak.


Vagy. Nem akartam vezetni de barátom sem a haver nem tudott es ezen terrorizaltak hogy vezessek már én, nem akartam erre a vezetni nem tudot rakták be vezetni aki összevissza fullasztotta a kocsit hatha arra meggondolom magam. Aztan nagynehezen atvette a barátom a kormanyt. De ez is. Elindulni sem lehet velük sehova csak ugy egyszerűen.


Szoval csak ugy provokalnak hogy történjen valami. Légy kreativ reagálásban. En már unom

2018. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre,hogy aki sérteget valakit,az irigységből teszi+addig se a saját bajukkal foglalkoznak. Szánalmas pojácák.
2018. ápr. 29. 01:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt vettem észre,hogy aki sérteget valakit,az irigységből teszi+addig se a saját bajukkal foglalkoznak. Szánalmas pojácák."


Igen,az esetek 90%-ban az illetőnek saját magával van valami baja,gyakori az irigység is.Azért érdemes magába néznie annak,akit heccelnek,lehet,hogy tett valamit,amit a másik szemtől szembe nem mer neki megmondani,de zavarja.Ilyenkor rá kell kérdezni lehetőleg nyugodt stílusban"Mi az oka,hogy neheztelsz rám?" Ha nem semmilyen jön értelmes,elfogadható indok,akkor egyértelmű,hogy egy "szánalmas pojácával" van dolgod.

2018. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Az a tapasztalatom, hogy az utálatot általában pont azok azonosítják mindig az irigységgel, akiket azért utál mindenki, mert szánalmas facfejek.
2018. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 Mégis miből vetted észre aranyom? Vagy talán csak könnyebb ezzel nyugtatnod magad.

Igaz, ami igaz, vannak ilyen emberek is, de nem mindenkire igaz. Simán beszólhatnak valakinek azért is, mert az már elviselhetetlen, környezete számára zavaró véglény, nulla önkritikával.

2018. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az utcán közlekedő, autóból kiszóló csimpánzcsapat szól ki, akkor azok bunkók. Ha valaki csámpásan közlekedik, és annak szólnak be, a beszóló szánalmas bunkó. Más esetben elgondolkodtató, hogy nincs-e valóságalapja a beszólásnak.
2018. máj. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy két olyan rokonom,akik szeretnek beszólogatni,főleg olyanoknak(többek közt nekem is még nagyon sok évvel ezelőtt),akiknek nincsen sok önbizalma.Az a hobbiuk,ha felsőbb rendűnek érezhetik magukat.Úgy vélem,hogy csak azért,mert az ő fiatal korukban nem kaptak elegendő figyelmet,nekik sem volt semmi önbizalmuk,ezen felül,irányításmániások is lehetnek.21/f
2018. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!