Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, bejöhet így egy csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejöhet így egy csaj?

Figyelt kérdés

Elég vékony, elég alacsony, (160 cm, 42 kg) nincsen különösebben jó lába, feneke, kicsi a melle, de szép az arca, (nem sminkeli magát, de ápolt) és nőiesen öltözik... Vagy tényleg nagyon fontos, hogy formás legyen, jó alakkal, és nem jön be ha ''kislányosabb''?


17/L



2017. nov. 10. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen lány, akibe bele voltam esve. Aztán lelépett mással. Szóval ha jó helyen vagy még te válogathatsz a jelentkezők közül.
2017. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de remélem nem baj hogy válaszolok.

Egy szó: kisugárzás. Az emberek egészben látnak téged és nem kezdik el elemezgetni hogy "hát szép az arca de nem jó a lába". Ezt csak azok csinálják akik a hibát akarják keresni benned. De hiba mindenkiben van, hidd el senki sem tökéletes.

Érezd jól magad a bőröndben, legyél jókedvű és szeresd magad, a normális fiúkat ez fogja meg, nem a lábad vagy a magasságod.

2017. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is uyanilyen vagyok kinézetre. Annak ellenére hogy még mindig zavar, hidd el egy normális fiú a személyiséged, kisugárzásod, nőiességed fogja nézni. És az arcba lesz szerelmes az ember ahogy mondják. Egy kapcsolatban a fiú ha igazán szeret, pont nem fogja érdekli hogy lapos vagy. Engem is változatlanul zavar, ennek ellenére kezdem elfogadni. Én barátomtól ezeket tanultam meg. És hidd el, mint ahogy nekem is összejött egy kapcsolat, neked is össze fog ha ezeket lerendezed magadban! Hajrá!:)

16/L

2017. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, bejöhet, ha kinyitom neki az ajtót..
2017. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom milyen vékony vagy. egy képpel megtudnám mondani a véleményt!
2017. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alapból bejönne de én nagyon szeretem ha egy lánynak van feneke(a mell lehet akár A-s is nem igazán érdekel de a fenék nagyon), ettől függetlenül ha jófej vagy, nem vagy egy bunkó tömegp*csa akkor simán :)

16/f

2017. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyság az "ideál"... igazából nem hiszek az ideálban, de a vékony alkat a preferált forma. :3 A szép arc pedig nagyon fontos a külsőben, a mell és a fenékméret nálam pedig ellentétes tendenciát mutat, minél kisebb annál szebb. :D És nagyon sokan vannak így rajtam kívül, ne aggódj! :)
2017. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ideálom, ami nem a Te testalkatod. Viszont simán bele tudok szeretni ilyen testalkatú lányba is, ha megfog a kisugárzása :) És nem azért lennék veled, mert jó a feneked, hanem mert szeretlek és boldog vagyok veled.


Szóval igen, bejöhet, és ne aggódj a külsőségeken, mert egyrészt nem az a legfontosabb, másrészt pedig úgy is mindenkinek más tetszik :D

2017. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na az egyik tanárom pont ilyen ... Hát kis szexi:)
2017. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!