Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom megítélni, hogy jól...

Nem tudom megítélni, hogy jól végzem-e a dolgom. Sosem vagyok magammal elégedett. Ha meg is dÍcsérnek, úgy érzem csak azért, mert látszik, hogy nincs önbizalmam és ezzel akarnak segíteni. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen dolgod? Olyan amiért fizetnek? Mert ha igen, akkor jól végzed. Ha nem olyan amiért fizetnek, akkor az nem dolgod, vagyis azért teszed mert neked jó, és ha neked jó amit teszel, akkor jól csinálod.
2018. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Munkára gondoltam. Bármilyen munkát végzek nagyon gondosan csinálok és sokszor nem úgy ahogy az emberek általában. Sokszor megkaptam, hogy nem logikus a munkavégzésem. Nekem az, sajátos megoldásaim vannak.
2018. ápr. 29. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem másoktól veszel el emiatt időt, energiát, akkor semmi közük hozzá hogy oldod meg a feladatodat.
2018. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a feladat teljesítésén van a hangsúly, nem pedig az odavezető úton. Nem baj az, ha egyéniség vagy. :)
2018. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat. A végeredmény mindig tökéletes.
2018. ápr. 29. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:

"feladat teljesítésén van a hangsúly, nem pedig az odavezető úton"


Azért az oda vezető út sem mindegy adott esetben. Nem mindegy, hogy egyszerűbb megoldással 1 nap alatt vagy sajátos megoldással 3 nap alatt végzi el az aktuális feladatot.


Volt például egyetemi ismerősöm, vonalas rajzként rajzolt meg egy metszetet. Majd rájött, hogy az egész épületet meg kell emelni X centivel. Majd fél napig egyenként húzgálta át a vonalakat. Holott van direkt ilyen célokra kijelölő eszköz, amivel 2 kattintással 1 perc alatt kész lett volna.


De amúgy én is sokszor érzek így, mint a kérdező. Nem tudom megítélni a saját munkám. Pedig sokszor mondják, milyen jól, milyen gyorsan csinálom. Mégis úgy érzem, hogy bénázok, lassú vagyok, azt érzem van bennem csomó tartalék amit nem tudok kihozni magamból.

2018. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!