Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha túl szarkasztik...

Mit tegyek, ha túl szarkasztikus vagyok? 17L

Figyelt kérdés

Eléggé szarkasztikus vagyok, viszont nem szándékkal csinálom, egyszerűen “így jön ki belőlem” vagy hogy kéne fogalmaznom.:(

Néhány embert megbántottam már vele, pedig én tényleg nem úgy akarom mondani, ahogy kijön a számon. Szerintem az is hozzátesz ehhez az egészhez, hogy a hangnemem sem olyan cuki, hanem kicsit bunkó vagy hogy mondjam.

Ezen lehet változtatni? Hogyan?


2018. máj. 1. 12:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok beképzelt, nem azért gúnyolódok másokkal, inkább pont az ellentétét szokták rám mondani, ha megismernek egy kicsit (önbizalomhiányos)
2018. máj. 1. 12:44
 2/10 anonim ***** válasza:
mondanál egy két példát hogy még is milyen szintű ez a szarkazmus?
2018. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :'D


Azt tudom javasolni, hogy próbáld meg kicsit elnyomni ezt a szarkasztikus énedet. Tapasztald ki hogy a barátaid, ismerőseid közül kik azok akik el tudják fogadni ezt a stílust, és velük legyél ugyanolyan mint voltál, viszont aki rossz néven veszi annak próbálj meg kicsit kedvesebb lenni, vagy hogy mondjam :D Én így csinálom.

2018. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtul nem kell elnyomnod ezt az énedet! Én pont ugyan ilyen vagyok, akaratlanul is szarkasztikusan beszélek. Ebben semmi rossz nincs. Én eleve olyan környezetet varázsoltam magamnak akik nem sértődnek be minden sz@ron és adhatom önmagam. Ezt keverni szoktam öniróniával és némi humorral. Így mindenkinek bejön és úgy mondthatom el a véleményem hogy nem sértődik be senki. A világért se nyomd el ezt, csupán tedd kicsit humorosabbá! :)
2018. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tartsd meg ezt a szokásodat erre a világra, a legjobb dolog ez:

https://www.youtube.com/watch?v=yn1_IHijvFk

2018. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Szerintem jó a szarkazmus én szeretem is és elég szarkasztikus vagyok én is, aki nem képes észre venni a szarkazmust megérdemli, hogy megsértődjön.

Nálam a baráti társaság tudja, hogy ilyen vagyok és el is fogadják.


Ha változtatni akarsz próbáld vissza fogni magad, vagy élj vele együtt :)

2018. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is szarkasztikus vagyok, vagyis voltam. Már 3 éve olyan közegben mozgok, ahol kénytelen voltam elfojtani ezt az énem, de még így se nagyon szeretnek az emberek, de legalább elviselnek :D Ne hagyd fel ezt az éned, viszont tanulj meg alkalmazkodni.


"Nem a legerősebb éli túl és nem is a legintelligensebb, hanem az aki a legfogékonyabb a változásokra"-Valami ilyesmit mondott Charles Darwin, asszem...

2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
manapság mindenki szarkasztikus... és ezzel mindenki felvág - mintha ettől különlegesek lennének.
2018. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:D

Utolso, nem felvagas, egyszeruen az vagyok, barataim szerint is. Mondjuk nem tudom hogy lehet azzal felvagni, hogy valaki bunko vagy eleg gunyolodos, na mindegy.

2018. máj. 4. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
facebookon, blogokon érdemes körbenézni, de krv unalmas már. mindenkinek vannak szarkasztikus beszólásai, csak van aki nem realizálja és nem ír ki ilyen kérdéseket, ami teljesen felesleges. kontrolláld magad, mint minden rendes ember.
2018. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!