Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kinti munkálatoknak pl...

A kinti munkálatoknak pl fűnyírást, légkalapácsolást, favágást miért mindig délelőtt 11 és délután 1 között csinálják? Azért, hogy az éjszakások ne tudjanak pihenni?

Figyelt kérdés
Nem értem! Pedig lehetne reggel 8 és dél között, vagy délután 3 és este 6 között is.
2016. dec. 8. 11:23
 1/10 A kérdező kommentje:
*munkálatoknak
2016. dec. 8. 11:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem hogy miért dolgozik valaki éjjel. Persze jön rá a válasz, hogy muszáj. Fát is muszáj kivágni.
2016. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En meg 2ig dolgozok 3 es 6 ora kozott szoktam aludni, szoval ne akkor.
2016. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert úgy sem találnak olyan időpontot, ami mindenkinek jó. Meg aztán kérdezzenek végig mindenkit? A lényeg, hogy ne éjszaka és hajnalban zajongjanak ilyenekkel, mert messze a legtöbb ember akkor pihen.
2016. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a fűnyírást a szomszéd este 22:00 szokta végezni nyáron mert akkor nincs meleg és nem süt a nap szerinte.

Favágást körfűrésszel a másik szomszéd meg mindig hétvégente korán kezdi.

Szóval más időpontban is történik ilyen...

2016. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az éjszakás - hacsak nem 3 órát utazik - le tud feküdni reggel 8,-kor, szóval mi a baj?

Egyébként meg ez van, valamikor ki kell vágni a fát, füvet pedig 11 és 1 között nem vágnak, mert akkor van a legmelegebb.

2016. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még a saját magad által felvázolt intervallumok is ütköznek egymással. 8 és 12 között mitől jobb mint 11 és 13 között? Eleve a 8-12-ben a 11-13 fele benne van.

A másik pedig, hogy ha 12-kor abbahagyják és 15-kor folytatják a saját ötleted szerint, akkor is csak 3 órád marad közötte aludni, ami nem éppen elég.

2016. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjem állandó éjszakás, de nem fekszik le ahogy hazajön.

Elvégzi a ház körüli munkáit, esetleg hivatalos ügyeket, megebédel és utána fekszik csak le, így kipihenten tud ismét munkába állni.

Mint ahogy én sem fekszem le délután 5-kor, amikor hazaérek a munkából.

Javaslom, te is cselekedj így!

2016. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze az emberek mindig alkalmazkodjanak mindenkihez aztán a végén nem készül el semmi csakmert te éjszakás vagy. Én meg nappalos szal lexarom ha te nem tudsz aludni.
2016. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát igen, sajnos jó nem lehet senkinek... A múltkor bementünk dolgozni egy társasházba (betont fúrni minden szinten át, előre ki volt írva lépcsőházba), majd egyik lakásból kijött egy lakó nagyon álmos fejjel. Ez kb 9 óra körül volt, hogy ezt miért most kell csinálni? Nem értettem a dolgot teljesen, hiszen nincs túl korán.. Mondta, hogy ő éjszakás, és miért nem lehet ezt éjjel csinálni?! Ő akkor dolgozik, és őt akkor nem zavarná! Hát nem mentem bele a vitába :)
2017. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!