Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs érettségim attól még...

Ha nincs érettségim attól még ismerkedhetek?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta hogy nem vagyok semmivel se kevesebb ember, meg mindenkinek meg van a saját nehézsége az életbe
2018. máj. 2. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Dani te vagy az?
2018. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem Daninak hívnak
2018. máj. 2. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kockáztatnék. Brit tudósok megállapították hogy az érettségi nélkül emberekkel ismerkedők körében 85%-al magasabb a spontán öngyulladás veszélye.


Az érettségi csak egy darab papír. Nekem is van de semmit se jelent ha jó szakma vagy diploma és talpraesettség nem párosul hozzá. Az életedet ilyen formán tudja hátráltatni a hiánya de ismerkedésnél kit érdekel? Ha alapból nem vagy pancser es van ambiciód így is sokra viheted vállalkozóként pl..

2018. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig ez a gondolatmeneted addig tényleg kár ismerkedni, és ez nem érettségihez van kötve.
2018. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a szakmunkás bizonyítvány is elég, de állítólag van, ahol a csajok nyelvvizsgát is kérnek.
2018. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha állami lányokkal ismerkedsz, fontos az akkreditált papír, felsőbb végzetséggel megtoldva, mert csak akkor lesz stabil a kapcsolat.


Külföldiek nem nézik a papírt, főleg a kínaiak, nekik csak a deákigazolványod számít.


Ha meg illegális bevándorlóval jössz össze, ott a legjobb az esélyed, mert az nem tudja a magyar papírokat értelmezni, nálunk nem számít semmilyen papír. Én náluk próbálkoznék először.

2018. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat akinek 8 általánosa volt (sajnos már nincs köztünk 8 éve) még nem volt 40-se, de értelmes ember volt, szakmába dolgozott úgy, hogy nem volt papírja csak tehetsége a dolgokhoz, még a digitális világtól is elzárta magát, könyveket olvasott inkább, az érettségi csak 1 papír, azért tény hogy jó ha van, de emberi értéket nem nagyon ad véleményem szerint.
2018. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Engem nem zavarna, ha lenne stabil állása/esetleg tanulna OKJ-n valamit.

Csak az kizáró ok, ha nem kezd magával semmit, csak úgy van, nincsenek céljai, a szülei eltartják pl.

20/L

2018. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Érettségi nélkül hogy tanulna OKJ-n?
2018. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 van OKJ, amihez elég a 10. évfolyam elvégzése is.


Ami érettségihez kötött azt felsőfokú OKJ-nak hívják

2018. máj. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!