Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet szavakkal győzni...

Meg lehet szavakkal győzni valakit arról, hogy értékes?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki meg akarja ölni magát :( Nem vagyok vele közeli viszonyban, de szeretnék segíteni rajta :( Mit tehetnék? :(

2018. máj. 3. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Először is meg kellene hallgatni, hogy mi a problémája. Ezzel már félig meg is van oldva.
2018. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Engem egyszer próbált egy srác meggyőzni ezzel kapcsolatban. Még mindig bánom, hogy nem hittem neki, mert ezzel végleg befellegzett a barátságunknak.
2018. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Hallgasd meg mi a problémája.. aztán próbálj rajta segíteni DE ne erőszakoskodj, hogy akkor most ezt és ezt kell csinálnod és ettől jobb lesz neked bla bla bla.. szépen terelgesd, próbáld rávezetni a megoldásra, hogy olyan legyen mint ha ő jött volna rá. Legyél vele türelmes :) sok sikert
2018. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Van rá esély, szavakkal és tettekkel. Ha valakivel törődsz, érezteted vele hogy számít neked. De sokan nem becsülik ezt meg, észre se veszik a kedves gesztust mert annyira a saját negatív világukban élnek. Én is próbáltam meggyőzni valakit, nekem nem sikerült mert olyan makacs volt, vagy én nem voltam elég jo..már nem is beszél velem pedig csak jót akartam. De aki még képes meglátni a jó dolgokat az életben arra hatással lehetsz
2018. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!