Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ami kiveri nálad a...

Mi az ami kiveri nálad a biztosítékot? Mitől szoktál kiakadni a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Csak ugy mindenen. De aztan beakadok ujra.
2016. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

1. A bunkó autósok, akik 2 centire jönnek a hátsómtól és még villognak is, miközben előttem összefüggö a kocsisor (satuféket nem szokták komálni)

2. Amikor látványosan palinak néznek és le akarnak húzni lóvéval (na ezeket pedig örömmel küldöm el az anyjukba)

2016. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Akármin, ha fáradt vagyok. De leginkább az bosszant, amikor valaki megígér valamit, és nem tartja be.
2016. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
A nyilvánvaló hazugság, ha hülyének néznek, az átverési szándék.
2016. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 piriiiii ***** válasza:
70%
Az ostobaságon, a türelmetlenségen és a pofátlanságon.
2016. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
65%

1. Ha parancsolgatnak.

2. Ha nem sikerül megvalósítani a tervem.

3. Ha valaki nem tartja be az ígéretét.

2016. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
A liberális emberek gondolkodása és okfejtése.
2016. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

A vallásos emberek agymosott gondolkodásmódja. (rokonom keresztény, és hittan órám is van)

A tanárok akik egyáltalán nem tudnak tanítani és idióták, mégis úgy érzik felsőbbrendűek. (velük ugye mindennap találkozom)

Legjobban az idegesít fel, amikor nincs itthon rendes kaja. De én más szinten szoktam ideges lenni mint a többi ember, nem csapkodok, üvöltözök. Általában nagyon nyugodt vagyok.

2016. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én két esetben tudok mindenen kiakadni:

1. Ha fáradt vagyok.

2. Ha éhes vagyok.

2016. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azon, hogy én udvarias vagyok másokkal, ők meg úgy csinálnak, mintha ez alanyi jogon járna nekik vagy nem is tudom. Pár napja mentem reggel iskolába és jött két fiú (én lány vagyok mellesleg), cipeltek valami nehéznek látszó dobozt és megtartottam nekik az ajtót, mert gondoltam, fél kézzel nem tudnák megtartani, amig a másik kezükkel az ajtót tartják. Erre elmentek mellettem és belebámultak a képembe, de annyit se mondtak volna, hogy "Kösz b4szdmeg", vagy valami..És hangosan mondtam nekik, hogy Szivesen, erre még összenéztek, mert nem értették, miért mondom..

Na az ilyen emberek rohadtul fel tudnak idegesiteni, pedig amúgy nyugodt természetem van.

2016. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!