Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más is aki nagyon...

Van itt más is aki nagyon buta volt matekból, mégis sikerült neki az érettségi?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Plusz még az osztálytársam fele is. Év közben alig értük el a kettes szintet, de ennek ellenére mindenkinek meg lett az érettségije, sőt a legrosszabb eredmény ha jól emlékszem 31% volt. (Nekem 38% lett.)
2018. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Világ életemben rossz voltam matekból, mai napig is szörnyű, 2 számot nem bírok néha fejben összeadni :D (ellenben 2 hét alatt írok egy könyvet kb bármilyen témáról, ha kell..) De 3-as lett a matek érettségim :D

Épp hogy 3-as, de mégse 2-es :D

Hozzáteszem előtte tényleg rengeteget gyakoroltam, mert nagyon rettegtem tőle. Az összes előző évi érettségi feladatsort átrágtam ezerszer, plusz az egyik jó fej tanárom ingyen korrepetált engem meg 1-2 barátomat.

2018. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Azt tisztázzuk le, hogy az érettségin átmenni nem számít teljesítménynek. Egy fej nélkül rohangáló csirke is rá tud vérezni úgy az érettségi feladatlapra, hogy az megérjen 20%-ot. Az érettségiben az a nehéz, hogy azon tárgyakból, amik a továbbtanulásba számítanak neked, emglegyen a 80%. Ahhoz pedig nagyon hajtani kell, én januárban kezdtem tanulni és nem vagyok biztos a tudásomban. Most elkezdeni tanulni már tényleg csak a kettesért lehet.
2018. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
aki eljut az érettségiig az 99% hogy átmegy rajta.
2018. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Nekem harmadszorra sikerült, amúgy tudtam miről van szó, csak a tesztírás valahogy sosem sikerült.:D
2018. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Világéletemben humános volta, nagyon is. A matek volt a rettegett tantárgyam, ami miatt egyszer a suli otthagyásán is gondolkoztam. Nem ment egyszerűen.

Érettségin csuklóból megbuktam, de összeszedem annyi pontot, hogy mehettem szóbelire, ott meg hármassal összehoztam. :D Meg poén, de a hátsó részén az iskolában egyedül én csináltam meg majdnem jól egyet a legnehezebbek közül, szóval kijöttem statisztikában. :D

2018. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én általánosban mindig nagyon rossz voltam, gimiben 4-es átlagra tornáztam fel magam.


Rájöttem hogy igazából csak figyelni kell az órán, és a házit megcsinálni. Semmi más nem kell. Odafigyelve!!!!!

Így sikerült az érettségi 4-esre. :)

2018. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

🙋🏼‍♀️

Rohadtul utaltam a matekot. A koreptanarom 1 hettel matek erettsegi elott azt mondta hogy megbukom.

Ehhez kepest majdnem 3-as lett furcsa mod :D

Akik pedig nagyon jok voltak matekbol azoknak epp hogy kettes.

Engem pedig felvettek jogra azota es 2 ev mulva diplomazom :))

22/L

2018. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett lepontozni, hisz válaszoltam a kérdésre.
2018. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Négy éven keresztül kettes voltam matekból, az érettségim négyes lett.
2018. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!