Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiadtam ismerősöm legnagyobb...

Kiadtam ismerősöm legnagyobb titkát. Hogyan tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Két éve egy igen kényes titkot adtam ki róla egy olyan embernek, akinek nem kellett volna, emiatt azóta nem is akar velem beszélni. A lényeg, hogy az ismerősöm "catfishingelt" az interneten, én meg az egyik 'áldozatánál' feladtam a hazudozást, és megkerestem és elmondtam a titkát.


Szeretnék újra elkezdeni vele beszélni, mert a legjobb barátom volt, és azonnal megbántam a tettem. Mit mondhatnék neki? Ti megbocsátanátok valaha?


2018. máj. 6. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, hogy figyelmeztetted az "áldozatot", az ismerősöd volt segg. Ilyenekkel nem kell barátkozni.
2018. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Legközelebb gondolkozz,mielőtt beszélsz vagy ha szándékosan tetted,akkor ... vagy.

Én sem állnék szóba soha többé olyan emberrel,aki csak 1 olyan dolgot is tovább ad,amire megkértem,hogy ne mondja el senkinek.

Aki ilyet tesz,az képes egyéb galádságokra is...

2018. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen emberek lelkét nem kell pátyolgatni. Azzal szórakozik, hogy szerencsétlen naiv embereket ver át a neten... ne csodálkozzon, ha néha lebukik.

Nem vagy köteles részt venni a mocskos játékaiban. Én azt nem értem, hogy ilyen emberrel minek akarsz kibékülni.

Valójában neki kéne bocsánatot kérnie tőled, amiért belerángatott a szrságaiba.

2018. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!