Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van enyhe hajlamom...

Csak nekem van enyhe hajlamom hogy kén egy egész világi nép írtást tartani?

Figyelt kérdés

Csak én gondolom úgy hogy a túl népesedett országokban kéne valami korlátozás? Pl:max egy gyerek lehet egy ház tartásban

Meg ilyenek

Meg vissza kéne vezetni a halálbüntetést is sok állat kínzónál meg orvadászoknál meg egyéb embereknél


Annyira szar el hinni hogy vannak emberek akik képesek bántani egy tehetetlen állatot☹️ - ki dobni-kínozni

Miért kell megvenni egy állatot ha két hét után ki rakják az utcára??


Miért kell bántani őket miért kell szét basznuk a helyt ahol élünk szemeteléssel meg minden hülyeség gyártásával?? FÖLÖSLEGES

Ki kéne irtani azokat az embereket akiknek nincs lelkül és csak rontják a levegőt 😡CSak a jó embereket kellene élve hagyni!



#hajlam #Állat kínzók #Fölös emberek
2018. máj. 9. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Mielőtt még rögtönítélő bíróságot állítasz fel, olvasgasd egy kicsit a helyesírási szótárt is.
2018. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira szar el hinni hogy vannak emberek akik képesek bántani egy tehetetlen állatot"

...mondja a kérdező, aki szeretne egy egész "világi nép írtást" tartani.

2018. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jaj de persze te kivétel vagy hópihe. Na nőj fel b-szod.
2018. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A válaszadók 80%ával kéne kezdeni. Engem meg 1-2 értelmest kivéve. Csövesek.
2018. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

#14:


Hűha, de megszólalt az értelmiség. :D

2018. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

14#

Aha, azokról az értelmesebbekről beszélsz, akik ki akarnak irtani több millió, számukra teljesen idegen embert? Vagy azokról akik mindenféle mögöttes tudás nélkül beszélnek olyan dolgokról aminek beláthatatlan gazdasági következményei lennének? Esetleg azokról akik álszenten úgy adják elő magukat, mint aki életében nem bántott még egy élőlényt sem? Vagy talán azokról akiknek minden egyes mondatában legalább öt helyesírási hiba van?

2018. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!