Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ájulok el ha vért látok?

Miért ájulok el ha vért látok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Van akit ez érzékenyen érint. Alapból az a normális, hogy a vérnek a testen belül van a helye, szóval ha meglátod, akkor az azt jelenti hogy ott valami nincs rendben. Te az átlagnál érzékenyebb vagy. ha tényleg elájulsz az veszélyes. :/ Orvosnak/hentesnek ne menj
2018. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néztem ahogy veszik a vért tőlem és egyszer csak elájultam de nem tudom hogy miért
2018. máj. 10. 22:21
 3/8 A kérdező kommentje:
😂😂😂 nem szeretnék orvos se lenni hentes se
2018. máj. 10. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. De én a tű miatt inkább. Terhes lettem annyit szúrtak,hogy megszoktam elmúlt a fóbiám. Amúgy ne nézz oda én is akkor lettem mindig rosszul. ☺
2018. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor folyt ki a vérem abba a bigyóba akkor ájultam el mert oda néztem egy pillanatra
2018. máj. 10. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig elájulok ha vért látok. Sajnos sokszor rosszkor jött ez az ájulás.

Vérvételnél már mondom, hogy elájulok, így egyből a heverőre fektetnek. Megvizsgáltak, a diagnózis az, hogy ilyenkor ha vért látok , talán a stressz vagy a félelemérzés miatt le esik a vérnyomásom, és ezért ájulok el. A doki azt tanácsolta, hogy ha érzem, hogy elfogok ájulni, ha tudok rögtön feküdjek le.

2018. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom fiu vagy. Lanyoknal necces lenne a havi folyamatos ajulas egy héten át :D
2018. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 07.30- nak

Én nő vagyok, mégis mindig elájulok ha vért látok. Ehhez semmi köze a havi menstruációhoz.

Időpont tegnap 22:56 vagyok

2018. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!