Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha anyám ezért vert meg akkor...

Ha anyám ezért vert meg akkor tényleg kamaszkori ütések vagy nincs vele valami rendben?

Figyelt kérdés

Elkezdett azon veszekedni velem hogy megint egy vadiúj füzetbe írok 3 oldalt aztán otthagyom es sose irok bele tobbet,amikor ő azt szótárfüzetnek vette.Na nekem elegem lett és megmondtam neki miert kell itelkezni elore amikor el se mondtam mit szeretnek bele irni..

Erre bejott es 4x megutotte a fejemet,nem fajt de szerintem oltari nagy bunkosag ilyenert veszekedni,ha nagyobb gondot csinalok aztmondom oke megerdemeltem.

Egyebkent rohadtul szeretnek egeszsegesen etkezni meg tele akartam irni pozitiv dolgokkal hogy nyugodt eletet alakitsak ki.Nem akartam elmondani senkinek erre ott ordibal hogy jobban tudja mit akarok


2017. máj. 31. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
mi van??????
2017. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szóval leírsz 4 oldalnyi egészséges dolgot egy füzetbe, amit anyukád vett és ezért összevesztetek és megütött? (Ha jól értelmezem) azt javaslom, hogy nyugodt környezetben kérdezd meg hogy miért csinálta
2017. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előző vagyok, azzal, hogy leírsz pár dolgot egy füzetbe még nem lesz nyugodt életed(ha amúgy nem az) inkább edz rendszeresen, étkezz egészségesen és aludj eleget. És legközelebb magadnak vegyél füzetet
2017. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem nevezném normálisnak. Biztos, hogy csak ezért tette? Ha igen és semmi más nem áll a háttérben akkor valami baj van vele, már bocsánat, hogy ezt írom.

Engem sosem ütöttek meg a szüleim, mégcsak egy kis pofont sem kaptam sosem, pedig csináltam oltári nagy baromságokat és lám felnőttem és teljesen jól vagyok. Nem tudom elképzelni, hogy valaki egy füzet miatt ilyet csináljon.

2017. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyudnak orvosra van szüksége, mi az hogy elver pitiáner füzet ügyben? Lehet azt normálisan is közölni: "kisfiam, jó lenne spórolni egy kicsit a dolgokon, mert nekem került pénzbe" vagy hasonló. Ez így beteges...
2017. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nagy a feszültség a családban, és ha nem állt részedről más ok hogy ezt tegye, akkor is legyél türelmes. Tudom milyen érzés ez... de idővel feloldódnak a viszonyok, ha jól kezeled a helyzeteket. Persze utólag már tagadni fogják tetteiket, főleg mások elött... De legyen hited magadban, és próbáld kerülni a konfliktusokat. És tanulj sokat! Hasznodra fog válni a műveltség.
2017. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak rossz napja volt és rajtad vezette le. Gondolom utána ezerszer megbánta!
2017. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!