Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha fáradt vagyok miért álmodok...

Ha fáradt vagyok miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ugye most érettségi volt és minden nap 1 órával hamarabb keltem mint máskor és ez eléggé megviselt

Már nem először veszem észre,hogy ilyenkor megmagyarázhatatlan hülyeségeket álmodok,annyira összezavaró. A másik az ilyen érzelgősebb,csajjal kapcsolatos szokott lenni. Van 1 aki mindenkit "letarolt" nálam még anno és ő volt a No.1,viszont benne is csalódtam a legnagyobbat,pedig szinte már együtt voltunk. 1 idő szomorúság után úgy éreztem túl tettem magam rajta és már utálatot érzek iránta,amikor összefutottunk és együtt utaztunk(már jóval ritkábban mint azelőtt) egyre ridegebb voltam vele,ő hiába volt aranyos meg jó pofizó mintha mi se történt volna. Alapból rideg és szarkasztikus a természetem de még ő is meglepődött,hogy mennyire megnőtt ez. Úgy érzem,már nem tudnék vele felhőtlenül elleni ezek után. Szóval mikor fáradt vagyok van hogy azt álmodom,hogy "mintha minden jó lenne" lógunk,vagy most pl. 1 haver társaságában utaztam vele és jól elvoltunk,meg is ölelt meg puszilt. Ez azt jelentheti,hogy legbelül még mindig hiányzik? Hogy a harag ellenére legbelül még mindig ő az akivel a legszívesebben együtt lennék?


2018. máj. 11. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

"úgy éreztem túl tettem magam rajta és már utálatot érzek iránta"


Ebből is látszik, hogy egy érettségitől nem leszel érett.


Az álom egy olyan dolog, amiről relatív keveset tudunk még a mai napig is. Bele mesélni mindent lehet, de valódi magyarázatot adni ezekre a dolgokra nem is lehet és teljesen felesleges.

2018. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!