Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudok úgy tudatosan álmodni,...

Tudok úgy tudatosan álmodni, hogy benne legyek egy másik ember álmába?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem,hogy egy embernek benne vagyok az àlmába úgy,hogy ő is emlékszik arra hogy benne voltam

2018. máj. 11. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Christopher Nolan készített erről egy tényfeltáró dokumentumfilmet Inception címmel. Di Caprio főszereplésével. Érdemes megnézni, tanulságos!
2018. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont azért nem szeretek így álmodni, mert tudom, hogy csak álom. Eddig minden tudatos álmom nemtudatosan lett az. :) Szóval csak észre vettem, hogy álmodok, és akkortól már tudom, hogy az ami történik csak ebben a zárt rendszerben, vagyis a fejemben zajlik. Amikor nem tudom hogy álmodok, az sokkal érdekesebb emléket, élményeket hagy. Azt hiszem más is megpróbált már bekerülni valaki álmába, sok ilyen sztori van. Mondjuk ha valamiért mégsem csak a filmekben meg sorozatokban működhetne ez, akkor is inkább telepátia lenne (és át fognak tenni ezoba). Én kicsit idegenkedek az ezotériától, mert összemosódik ott minden mindennel. Annyit tudok, hogy nem ismerjük még magunkat, sem az egész világunkat. Nem olyan nagy baj, ha a lehetetleneket próbálgatjuk, ha egyébként nem ártunk vele senkinek.
2018. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 11. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy

A tudatos alomba nincs multiplayer

Csak az elmédbe jatszodik le az egesz barmennyire is valosagosnak tunik

Amugy en egyaltalan nem szeretnem ha valaki belepne az álmomba meg azt se ha valakik megtudnák hogy roluk álmodok

Az álom magánugy

2019. ápr. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!