Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem sikerülnek a dolgok?

Miért nem sikerülnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy életvidám lány vagyok és céltudatos is.

Viszont a már nagyon régóta szeretnék párkapcsolatot, de valahogy sosem jön össze, pedig mikor csalódtam egymás után rengetegszer akkor is még felálltam és mentem tovább.Végül volt egy fiú akinél már azt éreztem, hogy kellek neki erre kiderült, hogy csak játszott velem.

Aztán most igazából koncert téren is levagyok hangolódva, egyszerűen végre itt lett volna a lehetőség hogy menjek koncertre mert nyertünk jegyet, de kiderült, hogy névre szóló és másra nem lehet átruházni, így koncertre sem tudok elmenni, főleg úgy hogy kiskorú vagyok és a családom nem kedveli azt a zenei műfajt amit én igen.

És tényleg nagyon sokszor csalódtam, de mindig felálltam és sosem jönnek össze a dolgok.

Nem tudom mit tehetnék még.

16/L


2018. máj. 12. 00:03
 1/3 anonim válasza:
Meg nagyon fuatal vagy es meg rengetegszer fogsz csalodni. Ahhoz is rengeteg ido kell, hogy talalj valakit, aki jo hozzad es szeret es te viszont szereted. Ne keseredj el. Nem is baj ha ilyen fuatalon meg nincs kapcsolatod..nekem elhiheted. Ha tul koran lesz "komoly" kaocsolatod az tonkreteheti a tinikorodat. Fel a fejjel. Tanulj es tervezd a jovod. Az a legfontosabb. Es egy jo tanacs: nem hulyeseg amikor azt mondjak, hogy majd visszasirod meg a tanulast es az iskolat. Addig tanul amig csak lehet, fejleszd magad, mert ugy barmi lehet beloled. Erre koncentralj. A tobbi meg majd alakul. Jo kapcsolatod ugysem lesz csak azert, mert nagyon akarod..akkor csak rafeszulsz es az nem jo.
2018. máj. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert felszálltál a szopórollerre.
2018. máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nah sajnos ilyen az élet. Menjél mindig tovább, lesz az majd úgy, hogy nem kell csalódnod, csak maradj életvidám meg önbecsületes. Majd sikerülni fog, csak sajnos nemcsak rajtad múlik. :)


OFF: Csaknem rocker vagy? :D

2018. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!