Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és egy kisvárosban lakom. Az iskola nagyon messze van, ezért a barátaim is elég távol laknak a házunktól. Ha otthon vagyok, mindig nagyon magányosnak érzem magam, mivel itt minden korombeli gyerek utál, mert én "otthagytam őket egy jobb iskoláért". Azért van néhány fiú akikkel eddig lógtam, de már ők is lepattintanak, mert nem szeretnék összejönni és lefeküdni velük 13 évesen. Folyamatosan rosszul érzem magam itt, és változtatni szeretnék ezen a helyzeten. 13/lány vagyok.

2018. máj. 12. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
De cuki! 😀😀😀 Beszélgess a legjobb éneddel!
2018. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
???
2018. máj. 12. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyere fagyizni!
2018. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves komolyan válaszoljatok! Valaki esetleg beszélgetni?
2018. máj. 12. 15:35
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én is sokszor érzem magam magányosan, sőt... Nekem egy kutya mondjuk nagyon sokat segített. Amúgymeg a városodban lévő gyerekek meg elég hülyék, ha emiatt utálnak. Szüleiddel szoktál erről beszélni? Mert szerintem az jót tenne, ha valakinek tudnál erről beszélni:)
2018. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amúgy 5 válaszoló vagyok és én is 13/l. Ha akarsz írj rám
2018. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!