Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokat veszekedtünk, sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekedtünk, sűrűn beszélt velem csúnyán mégis úgy érzem, hogy nem találok jobbat nála? Volt így valaki?

Figyelt kérdés

Hónapok óta szakítottam a volt barátommal.

Ő a mai napig újra kezdené, én nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarom. Sűrűn veszekedtünk, sokszor oktalanul csúnyán beszélt velem.


Viszont nagyon sűrűn érzem úgy, hogy annyira (felém) önzetlen, hűséges férfit soha többet nem találok.

Sosem irigyelt tőlem semmit, mindent megosztott velem, sosem kellett attól félnem, hogy egyszer csak bemondja az unalmast, hogy már nem szeret engem.


2018. febr. 4. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem, sőt tapasztaltam is, de biztos vagyok benne, hogy lesz még jobb :)
2018. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Örök igazság: A nők a szemeteket szeretik. Legyél minél bunkóbb, minél jobban bántsd a másikat, annál jobban fog szeretni.
2018. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Találtam egy sokkal jobbat az ex helyett. :)
2018. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem is AKARSZ, a múlton keseregsz, ahelyett, hogy örülnél, végre megszabadultál egy ilyen embertől.


Én exem is hasonló volt, a párom ezerszer jobb nála mindenben.

De én nem is nyávogtam, hanem keresgéltem, nyitottan jártam a világban.

2018. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vmiért mégsem működött köztetek a kapcsolat.Az okê hogs hűséges meg minden de ha igy eldurvultak a dolgok és nem tudtàtok megoldani a gondokat akkor sztem nincs értelme ujra kezdeni .
2018. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!