Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy fáradtság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy fáradtság miatt már nem kívánja velem?

Figyelt kérdés

26 és 28 évesek vagyunk. A párom egy irodában dolgozik napi 8 órát, logisztikus. Mikor hazajön, általában feszült, mindig kattog a munkán, panaszkodik, hogy a főnökök mindenkibe és mindenbe belekötnek, nem tudja elengedni magát sokszor. Mikor nincs semmi gond, akkor is ha hazajön, eszik, gépezik, néha filmezünk, beszélgetünk kicsit, hogy mi volt aznap, leül tévézni, stb. A régi napi 1-2 együttlétből heti jó, ha 2-3 alkalom lett. Bár ma van úgy az 5.-6. napja, hogy nem voltunk együtt. Egész nap várom, hogy végre összebújjunk úgy, de mindig jön azzal, hogy fáradt és feszült. De mikor nem tűnik annak, akkor is csak tévézik meg gépezik, olvasgat, aztán lefekszünk aludni, én pedig egy idő után feszült leszek emiatt, mert nem tudom miért történik ez.

Úgy érzem, hogy ez csak duma, hogy fáradt. Ahelyett, hogy a saját dolgaival lenne csak elfoglalva délután, romantikázhatnánk is, több lehetne az intimitás, stb.

Ehelyett ő fáradt elméletileg.


Őszintén, mit gondoltok?


2018. márc. 7. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a hosszantartó, stresszes munka tényleg megviseli az embert, okozhat ilyet a sok stressz, hogy nincs kedve szexelni.


DE abba is érdemes lenne belegondolnod, hogy az is lehet, hogy neki alapvetően ennyire van igénye, heti 2-3 alkalomra. Az elején szinte mindn pár relative sokat szexel, nagyon kívánják egymást amíg újak egymásnak úgymond, amíg tart a rózsaszín köd. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret már, hanem hogy szimplán ő alapvetően ennyire vágyik.


Érdemes lenne megbeszélni vele, hogy neki ennyi elég-e, ha igen, akkor tudtok-e olyan kompromisszumot kötni, ami mindkettőtöknek jó, illetve ha ő is többre vágyna, csak a stressz az oka az egésznek, akkor valamilyen stressz levezetési módot kitalálni neki, mert a stressz nem csak a szexuális életére hat ki, később egyéb fizikai és mentális problémái is lehetnek (pl álmatlanság, rosszul alvás, fájó nyak/hát, illetve sok betegség is kialakulhat a hosszantartó stressz hatására). Ha ennyire stresszes az egész, akkor esetleg munkaváltáson is elgondolkodhatna.

2018. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén azt gondolom, hogy lehet. Mondok egy példát: anno a vizsgaidőszak alatt alig tudtam egy normális szexet végigcsinálni, pedig amúgy heti 4-5 szex volt. És azt is gondolom, hogy ezt nyugodtan beszéld meg vele, nyíltan...
2018. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki, akkor azt mondom, hogy lehet. A kapcsolatunk elején volt, hogy alig aludtunk, annyi volt a szex. Napi 2-4 átlagban simán megvolt. Most 6 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt is élünk, mindketten dolgozunk (megismerkedésünkkor egyetemisták voltunk). Én minden nap 5-fél 6 fele kelek, csütörtök-péntekre olyan fáradt vagyok, hogy előfordul, hogy nincs kedvem szexelni, így van, hogy egy-egy nap kimarad nálunk is. Nálam ez nem jelenti azt, hogy bármi megváltozott volna, ha kipihent vagyok, ugyanúgy kívánom, tényleg csak a fáradtság miatt vágyom rá kevesebbszer. És bizony ilyenkor van, hogy jobban esik leülni a kanapéra, megnézni egy filmet, vagy csinálni egy forró fürdőt. (Persze ezeket csináljuk együtt is, csak nem lesz szex belőle, tehát nálunk összebújás, intimitàs napi szinten van, csak nem mindig a szexben nyilvánul meg.)

Mindketten 27 évesek vagyunk (6 éve együtt, 5 éve együtt lakunk, 2 éve vagyunk házasok).

2018. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már egy vizsgaidőszak is szétkapja a libidómat. Pedig alapvetően jól bírom a stresszt és elég aktív ember vagyok... Egyszerűen csak kedvem és hangulatom nincs, sokszor én sem tudom nem hazavinni a "munkát". Akkor milyen lehet annak, aki hónapokat lehúz így?...


Lehet, hogy kifogás, de simán lehet, hogy a stressz miatt nem működnek a dolgok. Olyan ez, mint az evés: van, aki ha ideges, nem bír enni, van, aki meg pont akkor rágcsál mindenfélét. Van, aki szexszel vezeti le, van, aki ilyenkor képtelen rá.

2018. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a heti 2-3 nem olyan rossz 😀 bár nem tudom mióta vagytok együtt.
2018. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!