Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig elhagynak, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elhagynak, miért?

Figyelt kérdés

Volt már jó pár kapcsolatom, ebből 2-be 3-ba nagyon Szerelmes voltam.. A legelső elhagyott a volt barátja miatt, a mostani pedig hogy ő még élni szeretne.. Mindkettőből az lett hogy nem is beszélgetünk egymással és ez fáj a legjobban, hogy le sem szarnak. Az utóbbi konkrétan meg is mondta, hogy beszélgetni sem akar mert felesleges, pedig próbáltam nyitni meg kedves lenni vele.. És fáj, ahányszor szerelmes vagyok és én szeretek jobban akkor lelépnek.. Szerintem megértő nyugodt ember vagyok, persze ha gáz van akkor össze vissza tudom szervezkedni magam a békülés miatt ez nagy hibám, de ez inkább a kapcsolat végére igaz.. Az utolsó barátnőm nagyon hiányzik, nagyon fontos volt nekem mint ember, nem csak mint szerelem és fáj hogy tudomást sem akar venni rólam, pedig ő szakított..Én megmaradtam volna neki az élete részének bizonyos szinten de áhh.. Folyton mintha csak elrontanék mindent.. Őt is már lehetetlen hogy vissza szerezzem pedig egy szünettel meg azzal indult a dolog h szeret de időre van szüksége.. Közben szarkavarások mentek, meg én szenvedtem de nah.. Valahol ez is érthető, de őt nem bántottam meg én úgy gondolom. Azt is megmerem kockáztatni hogy ő volt az igazi..


20/f



2014. ápr. 30. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi jön majd még pár igazi... Sokszor azt hiszi az ember aztán kiderül hogy mégsem.
2014. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Azért hagynak el mindig, mert megérdemled.
2014. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem :) az érdemelné meg aki úgy bánik a nőjével mint egy kutya meg féltékenykedik meg üti veri őket, nem pedig aki lesi minden szavát :)..
2014. ápr. 30. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,h mikor jobban megismert, jött rá, h mégsem annyira passzoltok, és inkább megy, próbál mással. Vagy nemtom, lehet, hogy akiket kifogtál, pont csak ilyen kalandokat keresnek, vagy nem is voltak igazán szerelmesek beléd, pl esetleg azért jártak valakivel, hogy legyen valaki, mert "milyen gáz már ,ha nincs" na most ilyen után nem kell bánkódni:) Hát ,majd egyszercsak eljön a nagy Ő neked is:)))Remélhetőleg:$
2014. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!