Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályozás egész történé...

A fogszabályozás egész történései közül nektek mi volt a legfájdalmasabb, legkellemetlenebb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a pl. lenyomatvételre, tágító gumikra, felhelyezés utáni napokra stb. Holnap kapom a készüléket, lenyomatvétel semmilyen rossz érzés másokkal ellentetben, tágító gumit ma 10 körül rakták fel, nem fáj és kellemetlennek is azért mondanám mert olyan mintha kaja lenne a fogaim közt és legszívesebben kipiszkálnám :D 14/L

2016. aug. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Előtte 4 foghúzás, és a felhelyezés utáni 2-3 hét.
2016. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szeparalo gumik es a feltetel utani 1 het, meg huzasok utan is nagyon rossz volt 1-2 napig :$ szoval en sokat szenvedtem, de ez nem torvenyszeru. Raadasul en fiatalabb is voltam nalad (11 eves), te szerintem siman lehet, hogy sokkal jobban birod majd, akik mostansag viselnek a kornyezetemben fogszabalyzot, egyikuk sem panaszkodik :)
2016. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fémgyűrű felhelyezése volt kellemetlen, meg az a szájtágító a nyálelszívóval. Baaah😝😝 A felrakás után fájdalomcsillapítón éltem 12 napig. Állítások után csak 2 napig voltak fájdalmaim. Kellemetlen volt még a harapásemelő és a gumilánc hordása is. Több, mint 3 évig volt fogszabályzóm.
2016. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a foghúzás meg a húzások fájtak . Fájnak még most is. Nem akarlak megijeszteni de most jöttem a fogszabályzóstól mert a drót meglazúlt és kijött és felvágta a szám... Na hát sem volta legkellemesebb..
2016. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig semmi sem az a kibírhatatlan, ma rakták fel, fáj, húz, rágni nem tudok, de egyelőre elvagyok vele, annyi hogy az összes oldalsó brackettemet beviasztoztam mert böknek :D
2016. aug. 3. 21:13
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem ma lett rajta gyűrű nem fáj eddig ez a legkellemetlenebb. Lesz húzás ettől picit tartok de ami kemény lesz az àlcsont műtét. Ez kb. fél év múlva esedékes.
2016. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!