Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt a nők,...

Miért gondolják azt a nők, hogy nekik erősnek, és függetlennek kell lenniük?

Figyelt kérdés
Engem kiherél a gondolat.
2018. máj. 14. 15:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanaz a világ lenne, mint 100 éve, hogy biztosan tudnám, hogy ha Jóska 16 évesen feleségül vesz, akkor együtt öregszünk meg és a halálunkig együtt maradunk, akkor nem annyira merülne fel bennem, hogy független és önálló legyek.


Viszont ma már (szerencsés esetben) Jóska olyan 30 éves koromra hajlandó is lesz feleségül venni, mert véglegesen megbeszélte magával, hogy nincs igénye most más nőket (is) qrni mellettem. Ugye egész eddig is élnem kellett valamiből, mert senkinek nem kell egy olyan nő, aki 30 évesen is a szüleivel él, úgyhogy kénytelen voltam önállósítani magam és elmenni dolgozni, hacsak nem akarom, hogy elkönyveljenek aranyásónak, aki a pasija pénzén él. Aztán 33-35 éves korunkban, egy, esetleg két gyerek után, amikor már hiába sportolok és eszek egészségesen, megjelenik rajtam egy-két ránc, nem leszek olyan feszes, mint 20 évesen, akkor Jóska szemet vet majd a 18 éves kolléganőjére, mert ő tényleg szebb látvány, mint egy hulla fáradt harmincas anyuka, aki a munkája mellett (mert Magyarországon élünk, csak Jóska fizetéséből elég nehezen nevelünk fel két gyereket) a kisgyerekekért rohangál az óvodába, aztán otthon rendet rak és kaját főz, mire Jóska hazaér. Aztán amikor Jóska közli otthon, hogy ő már inkább a 18 éves Marikát szereti, akkor mehetek, ahová akarok a gyerekeimmel együtt. Ha erős és független vagyok, akkor mondjuk egy albérletbe, ha csak Jóskára vagyok utalva, akkor meg az utcára.

2018. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
100 éve ez úgy nézett volna ki, hogy Jóska melletted kúrogatja Marikát is, neked meg kuss van, mert ő hozza haza a pénzt...
2018. máj. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma is megtörténhet, de mivel erős és független vagyok, nem kell szó nélkül tolerálnom ilyesmit, hanem simán elküldhetem Jóskát az anyjába és elköltözhetek.
2018. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia. Privátban kifejtenéd kicsit jobban hogy mi zavar és miért?

Kiváncsi vagyok rá.

2018. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!