Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál, ha kiderülne,...

Mit csinálnál, ha kiderülne, hogy milliárdosok vagytok, csak a szüleitek eltitkolták előletek?

Figyelt kérdés
Egész gyerekkorotokban szegénységben, vagy középosztálybeli szinten kellett élnetek, hogy megtapasztaljátok milyen is az az élet. És csak most tudnátok meg, hogy milliárdosok vagytok, és bármit megvehetnétek. Haragudnátok a szüleitekre?
2018. máj. 14. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eddig is szerettem az életem, nem vagyunk gazdagok de ha valamit szeretnék reális keretek között meg tudjuk engedni magunknak.

Örülnék és megérteném miért tették de lehet nem akarnék fényűzést, vennék egy kényelmes szép kis házat, keresnék egy munkát amit szeretek is és a pénzt beraknám a bankba és a kamatból boldogan élnék (milliárdoknál már a pici banki kamat is többmilliós tétel)

2018. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semmit.

Az az ő pénzük. Ha tudnám hogy sok van nekik akkor se követelnék tőlük egy fillért se. Nem lennék én attól nagyobb vagy sikeresebb ember hogy anyuka vagy apuka megvesz egy csomó dolgot. Akkor se ha a látszatot lehet kelteni vele más emberek előtt.

2018. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A konkrét gyakorlatban is ismerek ilyen családot, ahol az apuka minden érdekeltsége több milliárd forintot ér, mégis felsőközéposztálybeliként neveli a gyerekeit, majd ha felnőnek és a nevükre iratja a cégeket, teljesen más lesz a hozzáállásuk.
2018. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!