Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki valami tanács erre?

Valaki valami tanács erre?

Figyelt kérdés

Tehát a sztori az hogy van egy srác akivel kb 4-5 hete ismerkedtem meg.. találkoztunk párszor amúgy tök aranyos meg kedves csak vannak ilyen fura szokásai.. a srác igazából nem egy "művelt" pasi tehát amikor pl messengeren beszélünk akkor nagyon sokszor helytelenül írja a szavakat.. ami eddig nem zavart de most már egyre jobban.

Na meg persze az is ott van hogy alighogy megismerkedtünk már egyből elsieti a dolgokat és már írja is hogy érez irántam valamit.. én szinte még meg sem nyíltam neki tehát ez az "érzek irántad valamit" csak a külsőmnek vagy annak szólt akit eddig mutattam ami szinte még nem is ÉN vagyok.. plusz már az anyjának is egy csomót beszélt rólam és már ő is "szurkol nekünk" tehát nekem ez elég gyors tempó (amit már vele is közöltem de mintha meg se hallotta volna).

Valahogy ki szeretnék hátrálni ebből a "kapcsolatból" de úgy érzem már elég mélyen benne vagyok. Valaki valami tanács?



2018. máj. 14. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is kezdeném a kevésbé lényegessel. Messengeren, fb-n,gyakori kérdéseken, stb-n sokan írnak helytelenül, de ez mostmindegy.

De, csak hogy a kérdésre is válaszoljak talán mondd meg neki, hogy szóltál, hogy gyors a tempó és úgy tűnik, hogy nem nagyon akartad meghallani, (gondolom nem is vett vissza) ezért bocs, de én felfüggesztem a "kapcsolatunkat", véget vetnék az ismerkedésnek. Talán, hogy ne tűnj a szemében gonosznak, még hozzá írhatnád, hogy nem akartad megbántani vagy, hogy úgy érezze csak játszol vele.

Ha ez nem elég tiltsd le. Ez utóbbi valószínűleg szíven üti, de ha szép szóból nem ért, akkor ez marad.

Remélem tudtam segíteni.

2018. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval már 1 hónapja ismerkedsz egy fiúval , aki elkezdett érezni irántad " valamit" szerintem ezzel semmi baj nincs :) ráadásul ha 1 hónap alatt szinte nem is magadat mutattad . Figyelj , nem rossz indulatból , de szerintem a srác érdekében zárd le ezt a kapcsolatot . Itt szerintem te vagy a ludas és nem ő . Minnél hamarabb vess véget ennek , mert szegény srácnak csak rosszabb lesz :D
2018. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Ha nem akarod, hogy tovább folytasd ezt a "kapcsolatot" akkor csak egyszerűen mond meg neki, hogy: "Nem szeretném folytatni ezt a kapcsolatot." Ha megkérdezi, hogy miért, akkor írd azt, hogy mert kezdesz zavarni engem. Utána én azt mondom, hogy tünny el az életéből. (Tiltsd le, ne fogadd el a hívásait, hogy ne zaklasson.)
2018. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ird meg neki oszinten,amit erzel.

De ne bantsad nagyon szegenyt.

2018. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!