Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta, egoista embernek...

Lusta, egoista embernek létezik valami munkahely?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz természetem van...nem szeretek semmit csinálni csak élni.


A sulit is ezért csesztem el meg úgy mindent de nem érdekel...próbáltam megváltozni nem ment.


Nagyon sok előnyös oldalam van na de ez pont nem az😀 Egyébként munkában (ha valahogy rászánom magam nagynehezzen) elképesztő jól teljesítsek de direkt nem csinalom mert ebben az országban valamiért azt hiszi sok főnök, hogy éppen ezért ki is használhat vagy nem tudom és felszoktam mondani...


Tényleg nehéz eset vagyok egy munkahelyen nem tudok max 1 évnél tovább lenni. Viszont nagyon nagy igényeim vannak amiket meg is kaptam sajnos és mar hozzá is szoktam.



Őszintén szólva megtudnék változni ha akarnék de nem teljesen akarok...mert akkor teljes mértékben kihasználnak ha megtudják mire vagyok képes általában egy melóhelyen.


Szóval gyárban semmiképpen nem akarok, szállásos munkahelyen sem mert telle van putris emberrel.


Viszont lusta termeszetem miatt magamat is hátráltatom sokszor 😀 párkapcsolatban is nagyon rossz ez (bár őszintén az nalam valahogy mindig szar) ha jó vagyok ha nem 😂


M1 szóval ezekkel a képességekkel van számomra is olyan munka ami megfelelő ? Tudna pár tippet adni valaki?


Annyira nem fontos mert ott sem leszek sok ideig 😂😂🤣 25 f (szerintem)


2018. máj. 17. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Előbb-utóbb kapsz valami olyan pofont az élettől, ami megtanít normális ember módjára élni. Vagy nem. A hozzád hasonló férgek mindig találnak még egy utolsó mentőövet, ami miatt még nem kötöttek ki az utcán.

Ha nem szorulsz rá, hogy dolgozz, egyszerűen ne csináld, rengeteg más ember végezné el ugyanazt a melót ugyanazért a pénzért, akik miattad nem jutnak hozzá a munkához.

Csodálom, hogy még senki nem pofozott fel, ha az életben is a nagy büdös semmire arcoskodsz.

2018. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont most szóltak, hogy keresnek fiatalembereket közmunkára, utcasörprésre. Szerintem számodra ez lenne a tökéletes munka, mintha egyenesen neked találták volna ki.
2018. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazabol lenne, de lehet megsem.

Nalunk vannak napok hogy 8 orabol felet dolgozunk konkretan, a tobbi telefon, tv vagy 2 oras kajaszunet. Mert epp nincs mit csinalni.

Viszont ha van melo, es akkor is jatszod az agyad hogy lusta vagy, akkor elobb utobb fekete listara kerulsz, es szivni fogsz. Ahogy a kisfonokom monta: ha lopjuk a napot, akkor mind lopjuk, de ha melozni kell, akkor mindenki melozik. nincs kivetel.

2018. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megvagy munka nélkül is, akkor minel? Ha viszont időről időre rá vagy szorulva (anygilag), akkor előbb- utóbb, nagyot fosz szopni.
2018. máj. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát esetleg valami forgalmas aluljáróba üljél le a fal mellé és tegyél ki valami edényt, hátha béladóbálnak pár forintot az arra járók... napi 500 Ft is összejöhet, az elég lesz... :D

ha volna kapcsolatod nagy emberekhez...talán még parlamenti képviselő is lehetnél, ott pár gomb megnyomásával az utcai koldussal egyenértékű erőkifejtés mellett annak a fizetésénél több százszorosát is megkereshetnéd :) :) :)


amúgy meg... találd meg a célodat, és akkor aztán a benned szunnyadó energiát és tehetséget majd tudod is kamatoztatni havi nettó 200-ért, mint a többi nagy reményű magyar fiatal állampolgár. aztán, ha elfogadod, hogy te is más vagy, te sem vagy más, akkor élet az életet úgy akár a többi hazai 3 millió munkavállaló ...

:D :D

2018. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj politikusnak! Lusta egoista, szerintem ott a helyed a parlamentben!
2018. máj. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!