Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki, hogy 22 évesen...

Mennyire ciki, hogy 22 évesen se szakmám, se semmim?

Figyelt kérdés

Érettségi után gondoltam dolgozom, és többszörös csapdába kerültem, sok munkanélküliséggel. Bánom, de ez van. :(


Most viszont lehetőségem van egyetemre menni, ami a nagy álmom volt...


Vélemények?


2018. máj. 18. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs vegzettsegem, nem tartom cikinek... munkam van, házam, autóm, segitseg nelkül... nincs hitel. 29 vagyok.

De viszont rengeteget dolgozok, es a hatránya, hogy az emberi kapcsolatra nincs időm, és erzem, hogy hiányzik......

2018. máj. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 évesen itt vagyok 2 diplomával, de sajnos olyan szakokat végeztem el amik érdekeltek, viszont most nagyon kevés pénzt lehet velük keresni. Így jövőre jelentkezem még egy egyetemre, szóval gondoltam egyet és jövőre jelentkezem szoftverfejlesztő szakra. Azzal legalább sokat keresek majd, még ha kevésbé is érdekes :D tessék, én 30 éves leszek mire végzek tanulmányaimmal. Mégsem érzem cikinek. Mert a tudás, sosem elvesztegetett idő.
2018. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!