Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az nem ciki hogy ha állást...

Az nem ciki hogy ha állást keresek és bemegyek egy szimpatikus helyre pl. (ruházati boltba) és megkérdezem az eladót hogy van-e itt munka lehetőség? Pályakedzö vagyok 17-én kaptam meg a szakmám és nem nagyon találok munkát

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne az utcán válaszd ki azt hogy hol akarsz dolgozni,hanem újságból.Úgy nem lesz ciki.
2010. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nézem neten de nem igazán találok
2010. jún. 20. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ahol ki is írják, hogy eladót felveszünk.

Egyébként szerintem be is mehetsz, lehet, örülni fognak, mert még csak egy fél gondolatig jutottak abban, hogy keresniük kéne alkalmazottat.

2010. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Nyugodtan menj be, sőt ha valóban szívesen dolgoznál ott, hagyj nekik egy önéletrajzot, mert lehet, hogy két hét múlva már kellene nekik alkalmazott, és akkor még kényelmesebb is nekik, hogy nem hirdetgetnek, hanem felhívnak téged.

Egyébként a mai világban azt hiszem, ha ciki, akkor is be kell menni mindenhova, annyira nincs munka :(

2010. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, Balcsin én is így keresek munkát:D Bár én még csak diák vagyok.
2010. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem ciki, én is ezt szeretném kipróbálni, mert 1éve semmit nem találok, csak életrajzokta küldüzgetek meg interjúkra járok. ekegem van.
2010. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!