Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szánalmas, hogy 22<...

Mennyire szánalmas, hogy 22< évesen a szobámban élek?

Figyelt kérdés
Sajnos semmi munkát nem találok, se tanfolyamot, pedig keményen rajta voltam a dolgokon de semmi.... tényleg semmi. - Természetesen vidéki vagyok- Most már teljesen elkeseredtem és kilátástalannak látok mindent, és altatóval, nyugtatóval vegetálok, semmi se mozgat. Csak az fáj,hogy nem ezt akartam és tettem is ellene de semmi... egyszerűen fáj.
2018. máj. 19. 19:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Természetesen 0 jövedelmem van.
2018. máj. 19. 19:04
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Valami gyár biztos van a környéken.
2018. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nincs. Semmi lehetőség nincs már.


2 gyárban voltam fél év alatt, mindkét helyről kirúgtak pár hónap után, mert "nem kell az ember".

Nem keresem meg a harmadikat. Van elég bajom, arcon bas_zanak megint.

Külföldre fogok menni jelen állás szerint, bár tényleg lehetetlen, hogy megélem az őszt. Tényleg kizárt. :D

2018. máj. 19. 19:29
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Vannak olyan gyárak ahol van szállás is!
2018. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Te tényleg életképtelen vagy. Hogy akarsz külföldre menni amikor magyarországon se tudsz dolgozni? Aki keres talál munkát... Barátaid sincsenek??
2018. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha van szállás akkor am mi van? Ott nem rúgnak ki 2 hónap múlva miért ne alapon? Nem értem
2018. máj. 19. 19:55
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Mar olyan szinten munkaerő hiány van hogy a nagyon hulyeket sem rugjak mar ki a gyárakból. Te csak nem akarsz dolgozni.
2018. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Valami munkáét pedig csak találsz szerintem, sokfelé munkaerőhiány van, és vesznek fel embert. Pl kereskedelemben tudom hogy sok helyen keresnek, anno én is ott dolgoztam.

Addig amíg meg otthon vagy, addig csinálj meg olyan dolgokat, amiket tudod, hogy munka mellett nem lenne rá annyi időd.

2018. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

Egy igazi munkakerülő szar házi vagy.

Külföldön se fogod megállni a helyed.

2018. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Lepontozni azt tudsz. Te csak nem akarsz dolgozni. Külföldre ki ne menj, mert ott eltaposnak, mint egy férget.
2018. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!