Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas vagyok, hogy tehetet...

Szánalmas vagyok, hogy tehetetlenségemben azt csinálom, amit normálisan soha nem csinálnék?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam az a magamutogató nőcske, de annyira nyomorultnak érzem magamat, mivel tetszik egy férfi, de az egy üresfejű, szőke, mindenét mindig kipakoló nővel van együtt. Nem szorulnék rá arra, hogy én is szűk és mélyen dekoltált ruhákban járjak, de annyira kiábrándultam már mindenből, hogy látom, hogy kivel van, minden héten valami poszt ugrik elő, hogy itt meg ott járnak. Annyira fáj és tehetetlen vagyok, nem tudok felejteni, nem találok magamnak mást, nyomorultan egyedül fogok meghalni.

Mostanában nyár közeledtével egyre inkább a fenn említett dekoltált ruhákban járok magassarkú cipővel. Tudom, hogy minden bók a melleimnek és lábaimnak szól, de legalább úgy érzem, hogy nem vagyok egy csődtömeg. A legrosszabb pedig, hogy nem úgy veszem ezeket a ruhákat, hogy akkor minél kihívóbb, hanem úgy, hogy tetszenek.

25N


2018. ápr. 29. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas. Egy szépen dekoltált ruha egy szép nőn nem kifogásolható, ha a jóízlés határán belül van. (Nem a köldöködig van kivágva) Ha az önbizalmadnak jót tesz, nyugodtan viseld.
2018. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek a ruhák inkább olyanok, hogy a felső részük push up melltartós, szóval kiemeli még jobban a melleimet
2018. ápr. 29. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Te vagy az egyetemista, aki lassan két éve epekedik, és írkálja ezeket a szexiruhás kérdéseket? Nyilván te vagy, elég speciális agymenésed van.. nem egészséges, hogy még mindig nem akarsz továbblépni rajtuk.


“minden héten valami poszt ugrik elő, hogy itt meg ott járnak.”

Tiltsd már le őket végre, minek kínzod magad?

2018. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!