Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt fiú vagyok és félek a...

Felnőtt fiú vagyok és félek a sötétben. Nem mindig, de pl ha horro filmet nézek nagyon. De nem is gyilkostól félek hanem ufóktól és démonoktól, szellemektől stb. Mit tegyek? Infantilis vagyok emellett sajnos.

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 20:45
 1/3 anonim válasza:
Szia. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy gond lenne. Természetesen ha téged zavar, keress fel egy pszichológust, vagy hasonló szakembert.
2018. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Detto. Nálam ezt szerintem az okozza hogy szinte sose voltam egyedül. Az anyukámmal és a nővéremmel aludtam egy szobába. Szóval szinte sose voltam egyedül éjszaka és ez állítólag közre játszhat abba hogy félek egyedül a sötétben. Lehet hogy veled is ez a helyzet nem lettél hozzá szoktatva az egyedülléthez.
2018. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is igy voltam vele,nekem le volt gyengulve az idegrendszerem.

En solampaval aludtam sokaig,amig megnyugodtam. (alig fogyaszt).

Soha ne nezz horror filmet es

egy ido utan megnyugszol.

2018. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!