Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szednek olyanok tizenéve...

Miért szednek olyanok tizenévesen fogamzásgátlót, akiknek úgymond senkijük nincs?

Figyelt kérdés
Olvasok ilyeneket hogy szebb a bőre mert a hormonokat kordában tartja, de önmagában csak ezért íratják fel maguknak? vagy 15-17 évesen javában "csinálja" valakivel, csak nem részletezi?
2018. máj. 20. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

A probléma ott van, hogy még az endokrinológusok se tudják, melyik gyógyszernek milyen hosszú távú mellékhatása lesz.

Sajnos tudom, hapsiként, borzalmasan egyszerű elsorvasztani az embernek a hipofízis lebenyét.

Több dokinál(fizetett magánorvos) konkrétan rákérdeztem, mi várható, lehet-e megoldás, stb...

Nem tudom, volt a válasz.

Ez egy életmód hosszú távú hatása, visszafordítani....talán nehezebb, mint felszedni 50 kiló izmot egy testépítőnek.

Lehet, a pillanatnyi problémát megoldja a gyógyszer, de később...?

A gyógyszer fegyver az olyan kezében, aki nem tudja, mire való. Aki valóban ért hozzá, még annak sem biztos, hogy segítség.

2018. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző, ez mit jelent pontosan? Mi a bajod?
2018. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!