Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjünk legközelebb ha...

Mit kezdjünk legközelebb ha anyósom így viselkedik?

Figyelt kérdés

Az “incidens” szombattól kezdődött. A pároméknál voltunk a hétvégén és reggel 9-től délután 3-ig füvet nyírtunk a nagymamájánál. Estére volt tervezve nekünk program, amit mindenki nagyon jól tudott. Amint hazaértünk, a sógor hívta a páromat, h tudna-e neki segíteni medencèt ásni? H 2-3 órát venne igénybe a dolog. (Hozzáteszem, h délelőtt volt a pároméknál a sógor és egy szót sem szólt ilyenről...) A párom szépen közölte, h ne haragudjon, de 6 órakor mi már megyünk el, program van tervezve, de másnap szívesen segít neki. A tesója, h neki ma kell megcsinálnia, de semmi gond. Erre az anyós teljesen zabos lett, h nem tud elmenni neki segíteni (a párom 1 kezén megtudja számolni, h mikor mondott a testvérének valamikor nemet)... Rá hagytuk. Felöltöztünk és elmentünk az esti programra, mivel amúgy is nagyon ritka, h eltudunk menni fesztiválozni.

Másnap az anyós egész nap hozzánk sem szólt. Szinte ránk sem nézett. Ha egy légtérbe voltunk, akkor úgy tett mintha én ott sem lennék,pedig én végképp nem ártottam semmivel. Megkérdeztük, h mi a baj, de a válasz persze, h semmi 😂😂 Arra gyanakszunk, h azért ilyen, mert inkább elmentünk fesztiválozni. Ha hozzánk kellett szólnia, akkor olyan utálatos hangszinnel (vékony, halk, nyöszörgő) válaszolt, h mély levegőket kellett vennem, h ne szóljak be.. Ma reggel ugyanez... A párom sem érti, h mi a baja, de mondtam neki, h majd akkor meg jön a hangja, ha valami fog kelleni neki. Mi is ignoráltuk őt... Ha haragos akkor általában mindig ilyen. Sosem akar semmit megbeszélni. Mi a helyes viselkedés ilyenkor?


2018. máj. 21. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Magatokat szivattátok meg azzal, hogy három napra oda mentek, legközelebb beköszöntök, max. ott ebédeltek és mentek is. Tudod ki vágna füvet neki ezek után?


Most pedig a helyedben összepakolnék és most hazamennék. Francnak hiányzik nézni a hisztit, csinálja magának a puffogást a tükör előtt, ha ez őt szórakoztatja.

2018. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, mi nem gondoltuk, h ebből ilyen problémát fog csinálni, h duzmackodik másnap is. Ha ezt tudjuk, akkor màr tegnap eljöttünk volna. Persze hétvégére és jövőhéten ha fog kelleni menni csibéket pucolni, addigra megjön majd a hangja...
2018. máj. 21. 08:06
 3/11 anonim válasza:
1%
Azért ténleg szemétség nem segíteni. Ő meg dolgozzan amíg ti buliztok...
2018. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek az előttem szólóval!

Most gyorsan csomagolnék és távoznék.

Majd a jövő héten sem fogok ráérni, mert "úgy megharagudott ránk kedves mama, nem is gondoltuk, hogy még bármikor is hívni fog minket!" És pucoljon csirkét neki a sógor!

2018. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Szerintem meg TÉNYLEG nincs ilyenről szó, h nem segítünk. Aztán szerinted ő ásott??? 😂😂😂😂 hahaha
2018. máj. 21. 08:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Javítva az előző: 3.*
2018. máj. 21. 08:17
 7/11 A kérdező kommentje:
4. Legszívesebben ezt kellene... Vagy elmegy a sógornő.. Ja, ő fel van ilyenek alól “mentve”, mert ott van a 4 és 7 éves gyerek, akiket “nem tud” vigyázni a nővére.
2018. máj. 21. 08:20
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

“reggel 9-től délután 3-ig füvet nyírtunk“

Szálanként, kisollóval?!

2018. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Honnan is tudod mekkora területről van szó? Egyébként nem ez a lényege a kérdésnek (9-től 3-ig aktívan dolgoztunk ha neked így jobban tetszik és megnyugszol), de biztosan most tapsikolsz, h ilyen szellemes tudtál lenni :))) örülök, h örömet szereztem neked, h elsüthetted ezt a “beszólást”.. ;)
2018. máj. 21. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem szeretem hazugságon kapni a kérdezőket. Mert onnantól borul az egész sztori. Ha beszólni akartam volna, akkor azt firtattam volna, hogy minek költöztél egy idegen nő nyakára, és ha már ott vagy, akkor hogy van képed ilyet leírni: “mély levegőket kellett vennem, h ne szóljak be..” Költözz el, fizess magadnak lakást, vezess saját háztartást, ne másnál élősködj, meg még te akarj beszólogatni. Hogy képzeled? Örülj, hogy megtűr téged az otthonában.
2018. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!