Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjünk legközelebb ha...

Mit kezdjünk legközelebb ha anyósom így viselkedik?

Figyelt kérdés

Az “incidens” szombattól kezdődött. A pároméknál voltunk a hétvégén és reggel 9-től délután 3-ig füvet nyírtunk a nagymamájánál. Estére volt tervezve nekünk program, amit mindenki nagyon jól tudott. Amint hazaértünk, a sógor hívta a páromat, h tudna-e neki segíteni medencèt ásni? H 2-3 órát venne igénybe a dolog. (Hozzáteszem, h délelőtt volt a pároméknál a sógor és egy szót sem szólt ilyenről...) A párom szépen közölte, h ne haragudjon, de 6 órakor mi már megyünk el, program van tervezve, de másnap szívesen segít neki. A tesója, h neki ma kell megcsinálnia, de semmi gond. Erre az anyós teljesen zabos lett, h nem tud elmenni neki segíteni (a párom 1 kezén megtudja számolni, h mikor mondott a testvérének valamikor nemet)... Rá hagytuk. Felöltöztünk és elmentünk az esti programra, mivel amúgy is nagyon ritka, h eltudunk menni fesztiválozni.

Másnap az anyós egész nap hozzánk sem szólt. Szinte ránk sem nézett. Ha egy légtérbe voltunk, akkor úgy tett mintha én ott sem lennék,pedig én végképp nem ártottam semmivel. Megkérdeztük, h mi a baj, de a válasz persze, h semmi 😂😂 Arra gyanakszunk, h azért ilyen, mert inkább elmentünk fesztiválozni. Ha hozzánk kellett szólnia, akkor olyan utálatos hangszinnel (vékony, halk, nyöszörgő) válaszolt, h mély levegőket kellett vennem, h ne szóljak be.. Ma reggel ugyanez... A párom sem érti, h mi a baja, de mondtam neki, h majd akkor meg jön a hangja, ha valami fog kelleni neki. Mi is ignoráltuk őt... Ha haragos akkor általában mindig ilyen. Sosem akar semmit megbeszélni. Mi a helyes viselkedés ilyenkor?


2018. máj. 21. 07:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10. Okoskodsz-okoskodsz de értelmezésed az 0. Én hol íram Mr. Shelock Holmes, h náluk lakunk? Annyit írtam, h a pároméknàl voltunk ergo a párom szüleinél hétvégén. Nekem itt ne akarj a zsebembe túrkálni, h mim van meg mim nincsen, mert mindenért amim van, azért én dolgoztam meg, úgyhogy vissza is vehetsz magadból!!!! A hétvégére meg voltunk hozzájuk hívva, DE ETTŐL FÜGGETLENÜL segítünk, ha kell szó nélkül mert alapnak tartjuk az ilyet, de mellette felnőtt, önálló emberek vagyunk és nem rabszolgák, h azt lessük, h a kedves mamának éppen mi kínja van és nem mehetnénk el programozni, mert ő “elképzelte”, h ha a másik fia csettint, akkor az is meg lesz csinálva aznap. Azért pit$át szerintem nem kell az emberből csinálni majd felmérgedni. Nem arról volt szó, h nem akart a párom segíteni, te érthetetlen, HANEM VOLT PROGRAMUNK AMIRE HIVATALOSAK VOLTUNK! Remélem eljut az agyacskádig. És jó nyomozást továbbra is. Ha gondolod az önéletrajzomat is elküldöm, h alapos munkát végezz!!
2018. máj. 22. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!