Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legközelebb álló barátnak...

A legközelebb álló barátnak tartott ember így viselkedik, amiből elegem lett. Miért?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm,sokmindent meg tudtam vele vitatni.

A bajok akkor kezdődtek mikor végeztünk a gimiben.

-màs városba költöztem,tavaly nyáron egyszer ha találkoztunk.

Azt mondta nem akar nekem kellemetlenséget okozni,hogy Szfvàr-Bp távot megtegyem.Napi szinten buszozom...

-amikor baja volt ott voltam neki,fordítva,10-ből ha egyszer.

-tegnap találkoztunk volna,de egész héten nem keresett,megírtam neki,hogy nem felejtett el valamit,illetve mivel totális érdektelenséget érzek rajta-azt is hogy muszájból ne erőltessük.

Azóta se írt semmit,pedig aktív,online van

S hogy miért nem én írtam?

Mert 10-ből 7-8 esetben én keresem holott nem igazán elfoglalt ember,mégse keres.

Ebből volt elegem,kíváncsi voltam eszébe jutok-e hát nem.

Ennyi volt?



2015. márc. 19. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden emberi kapcsolat kiegyensúlyozatlan. Te képzeltél bele többet, mint, ami ténylegesen volt benne.
2015. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet, de ezt vele kell megbeszélned, kertelés nélkül.
2015. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Második:

Leírtam neki,arra nem válaszol(t),illetve egyszer már a lakásán szóban is beszéltem erről vele,akkor szabadkozott,fűt-fát ígért,hogy megváltozik.

(egyúttal elmondta hogy baja volt velem az,hogy okosbb,jobb vagyok nála(?))


Első: Igazad van,de ennyire?

2015. márc. 19. 08:04
 4/11 A kérdező kommentje:
Okosabb,bocsánat,telefonról írok,igyekszem figyelni.
2015. márc. 19. 08:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy megér-e neked ez a kapcsolat még egy kis melót, beszélgetést. Ha igen,ne hagy ennyiben. De az eddigiekből úgy tűnik, hogy neki nem vagy fontos.
2015. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen megérne,ha eddig sem én dolgoztam volna többet ezért a kapcsolatért.Ha mindketten benne vagyunk,akkor fel sem vetődne ez a probléma igaz?

De úgy hogy fektessek bele energiát,ha az elküldött üzeneteimre nem is válaszol,holott online rodeózik?

2015. márc. 19. 08:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok barátságomnál tapasztaltam ezt. Az általános tapasztalatom a következő: egyszer megpróbálod tisztázni, nem változik semmi. Másodjára is kezdeményezed ennek a tisztázását, nem változik semmi. Még nekifutsz 1-2x, és szintén nem változik semmi. Na akkor eljön az ideje az egyoldalú kapcsolat lezárásának...


Ha egy ember nem értékeli azt hogy ott neki a másik, nem értékeli hogy a másik mennyit tesz érte, akkor ez a kapcsolat mit ér? Semmit...

2015. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz,de akkor is rosszul esik hogy sokmindent megtettem érte,és mint ember az emberrel szemben(nem mint barát a baráttal) nem tud annyit megtenni hogy legalább válaszolna a megkeresésemre.
2015. márc. 19. 08:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elszomorítalak, de a sokadik tapasztalatom után ez egyet jelent: nem szeretné hogy keresd, ő már nem tekint rád barátként, már nem kötődik a személyedhez... Ha tudnád hogy hányszor szakadt meg így ismeretségem, barátságom... Mindig nehéz volt, de mára már megtanultam, hogy ami egyoldalú, azt erőltetni sem érdemes, mert nem fog változni... Ha megbeszélés után sem változik semmi, akkor egyértelmű a helyzet... Inkább olyan emberekre fordítsd a figyelmed, akik viszonozzák azt. Egy barátságnak csak úgy van értelme, másként nincs. :) (ismét 7es voltam)
2015. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hetes,nagyon szépen köszönöm!:)

Mellette mindenkinek aki válaszolt köszönöm a segítő szavakat,viszonoztam ahogy itt az oldalon tudom!:)

2015. márc. 19. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!