Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik az általatok ismert...

Melyik az általatok ismert legnagyobb korkülönbség a gyermek anyja és apja között - ha a férfi a fiatalabb? Jelentett-e ez a gyermek nevelésében problémát?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ha valahogy úgy alakult, hogy az apa lényegesen fiatalabb, ez mennyiben befolyásolta a későbbiekben a gyermek és a közte lévő kapcsolatot, ha valaki tud ilyen példát.

2017. jan. 16. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
10 év. Nem jelentett problémát.
2017. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
56%
Én voltam 16 az anyja a gyereknek 40 mikor szült de nem voltunk hazasok vagy ilyesmi. A szüleim fizették a gyerektartast most meg mar en de ritkan talizunk most vagyok 36.
2017. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
7 év. Nem jelentett problémát, felneveltek három gyermeket tisztességben, szeretetben. (ismerősök)
2017. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
11 év, nem jelentett problémát.
2017. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
11 év volt anyám és apám között. Anyám 37 volt már, mikor összeházasodtak és már túl volt 2 váláson és 3 gyereken. Rossz kapcsolat volt,anyám szült neki még 2 gyereket, apám alkoholista lett.Sajnálta a pénzt a nagyobb féltestvéreimre, ezért nekünk sem adott semmit.Állandóan veszekedtek, de nem váltak el.Anyám halála óta sokkal jobb a kapcsolatom apámmal.
2017. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

9 év volt anyukám és apám közt. Anyunak már vot 2 gyereke, mikor összejöttek, 35 volt, apám 26. Aztán még született 2 tesóm (ikrek), később én, de mire én jöttem, ő már alkoholista volt és elég hamar elküldte anya, amikor az ovi helyett a kocsmába ment, nem jött értem és majdnem elvettek engem a családtól.


Az apám szülei meg családja utálták anyukámat, meg a féltesóimat és még apám alkoholizmusát is anyura fogták. Nem tetszett nekik a korkülönbség sem, de szinte ez volt a legkisebb probléma.


Mind sz.r emberek a mai napig, pedig már öregek.

2017. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

12.

Irigylésre méltó, szép életük van. Nem foglalkoztak a korkülönbséggel és mások negatív véleményével. Az idő pedig igazolta őket.

Igaz már egyikük sem volt gyerek, amikor megismerkedtek.

Nyilván más, amiket itt is írtak, hogy pl. az egyik fél még kiskorú, iskolák gyerek.

2017. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Apam 26 volt anyam 38, mikor engem szült. 4 éves voltam mior apa elköltözött és sokáig nem is láttam.

Anya azt mondja, apa még élni akart csak erre későn jött rá.

2017. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
37 éves voltam, a férjem 29, amikor megszületett a gyermekünk. Mindkettőnknek első házasság, első gyermek, es nem hirtelen jött baba, tehát mi sokat voltunk kettesben is, ismertük egymást, tudtuk, h a kapcsolatunk működőképes, mire jött a baba. A fiunkkal szuper jó a viszonyuk, nagyon felelősségteljes és odaadó apa, aki rengeteget foglalkozik vele. Imádják egymást.
2017. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
18 év. 22 éve vannak együtt, egy gyerekük született.
2017. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!