Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok azon gondolkodni...

Ti szoktatok azon gondolkodni hogy majd vajon hogyan milyen módon fogtok meghalni?

Figyelt kérdés
Ez annyira félelmetes szerintem. Én úgy félek. Pl milyen érzés lehet szívrohamban vagy agyvérzésben meghalni vagy pl megfulladni belegondolni is rossz. Jobb lett volna meg se születni és most nem lenne semmi problémám. Meghalnom se kéne soha.

2018. máj. 21. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Kur*vára teszek rá
2018. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Kb. annyit kínlódtam már, hogy be vagyok járatva, szóval teszek rá magasból, hogy hogyan és mikor.

2018. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Megfulladni nem akarok, a szívroham, ha gyorsan elvisz, jöhet.
2018. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ha már úgy eluntam a dolgot kiegyeznék egy szívrohammal. Bár nem szeretném, ha kompromitáló helyzetben találnának rám.
2018. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szoktam erre gondolni.De félned hiába való.Mindenkinek ez a sorsa.Élünk.Ki tartalmasan ki nem.Ki oda adja a szívét ki tartogatja.Nem az a kérdés hogy...

Hanem inkabb hogy mikor.Remélem a gyerekeimet feltudom tisztességesen nevelni.És remélem a férjemet se kell soha elvesztenem mert abba belehalnék...

Lehet önzőség de én legyek az első inkább...

2018. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak borúsabb napjaim, amikor igen. Nem is csak azon, hogy hogyan fogok meghalni(bár az sem mellékes), hanem azon, hogy a halállal vége, "ennyi volt", vagy esetleg van még utána valami.
2018. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam gondolni rá. És hol olyan érzésem volt, hogy így, hol olyan, hogy úgy fogok meghalni.

De elég nyilvánvalóan nem az a lényeg, hogyan hal meg az ember, hanem az, hogyan él. Persze, fontos esemény a halál és lehetőleg minél fájdalommentesebb legyen, de mégis az élet, az élet mikéntje az, amire gondolni kell.

2018. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!