Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok azon gondolkod...

Ti is szoktatok azon gondolkodni hogy vajon majd milyen modon fogtok meghalni? Ti nem féltek hogy tul fájdalmas és szenvedésekel teli lesz a vég?

Figyelt kérdés
én lehet szívrohamban fogok meghalni illetve nem tudom elképzelni is nehéz. mivel nem sportolok azért gondolok a szívrohamra.

2017. okt. 8. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kellene magamra, rák vagy motorbaleset. Remélem eltudom kerülni mindkettőt azért.
2017. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A sportolók sokkal nagyobb eséllyel halnak meg szvrohamban már fiatalon is, elég csak megnézni az utóbbi évek termését.
2017. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ,hogy mindenki aszerint hal meg, ahogyan élt.
2017. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem félek a haláltól . Jöjjön aminek jönnie kell a megfelelő időben. A változás és akár testváltás . Én csak azért mondom ezt mert már meghaltam párszor és át is éltem . Nem olyan durva és félelmetes mint hiszitek . Akit érdekel és nem fél annak elmesélhetem privátba sztorijaimat . 19F.
2017. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Naa mesél nekem, úgy is unatkozom! :DD


Egyébként szoktam, igen.

Remélem nem lesz fájdalmas, egyébként nem,félek tőle.

2017. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A sportolók egyébként azért halnak meg szívrohamban, mert gyógyszereket szednek, hogy növeljék a teljesítményüket és nem azért mert sportolnak. Egy sportolónak alapból a szíve sokkal erősebb és egészségesebb. Egy átlagos ember pulzusa kb 72 percenként, de egy sportolónak akár még 50 is lehet, ami eléggé jó dolog.
2017. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha jól éltél, nem fáj, és nem félsz.


Mi a jó élet? Segítettél annak, aki rászorult. És persze többet szerettél, mint gyűlöltél.

2017. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem attól kell félni hogy milyen lesz, hanem hogy utána mi lesz.
2017. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen eldöntöttem, nem fogok meghalni.
2017. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mig ezen agyalsz csinalhatnal 10 fekvotamaszt es ihatnal valami gyogyteat hogy lassisd az oregedesed.

Egyebkent igen egyszer elgondolkodtam rajta en is de gul messze van meg, hogy foglalkozzak vele.

2017. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!