Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk 30folott, alatt, akik...

Fiuk 30folott, alatt, akik onbizalomhianyosak vagytok, csendesek, visszahuzodoak es onertekelesi gondokkal kuzdotok! milyen lanyok jonnek be nektek?

Figyelt kérdés

Erdekelnek az ilyen fiuk es kivancsi vagyok,hogy milyen csajok jonnek be nektek.

A hasonlo beallitottsaguak vagy a vaganyabb csajok,akiknek van onbizalmuk.

Vagy egyszeruen csak egy eros nore van szuksegetek?



2018. máj. 22. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lassan 30 vagyok, de nálam nincs "milyen lányok jönnek be" gondolkodásmód.

Valaki vagy vonz, vagy nem. Függetlenül attól, hogy éppen csendes, visszahúzódó vagy "vagány" csaj.


De alapvetően még ha gondjaim is vannak, szeretem azt érezni, hogy én vagyok a férfi szóval nem egy "babusgató", gyerekként kezelő nőre vágyom, hanem valakire aki fel tud nézni rám.

2018. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

30 vagyok. Csendes, visszahúzódó, csak éppen önértékelési gondjaim nincsenek, elfogadtam, hogy ilyen vagyok és kész. :D

Nem szívesen kategorizálnék be senkit, mert számomra is az "összkép" az, ami számít. Ugyanakkor a határozottabb, erősebb jellemű nők jobban bejönnek, mellettük valahogy én is jobban "összekapom" magam, mint egy döntésképtelen kis szeleburdi társaságában, akivel aztán csak csendesen néznénk egymást.

2018. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

30 fölött nem "fiúk" vagyunk. 20 fölött már illik férfinak lenni, nemhogy 30 fölött.


A hűséges és odaadó lányok. De olyanok nincsenek.

2018. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsanat :) Ferfiak!
2018. máj. 22. 20:57
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Bolondos, kicsit dilis, empatikus ,de határozatlan nők akiknek alapvetően nagy szükségük van férfi támogatásra és ezt ki is mutatják. Se a nagyképű cosmopolitanon nevelkedett "mert megérdemlem" stílusú keménykedő nők ,se a túlzottan visszahúzódó pokerarcú fapofa nem jön be, mert azt simán keverem a teljesen érdektelennel vagy a beképzelttel, még ha nem is az .
2018. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 hozzaszolo

Erre a valaszra vartam!

De koszonom a tobbieknek is 😊

2018. máj. 22. 21:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló beállítottságúval az lenne a probléma hogy valszinűleg egyikünk sem lenne képes kezdeményezni szóval eleve nem is alakulhat semmi

Szóval esetemben azt hiszem egy nagyon erős önbizalmú nő lenne ideális aki akár hajlamos is kezdeményezni.

2018. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mivel,bolondos vagyok meg dilis siman kezdemenyezek...😊
2018. máj. 22. 21:18
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja amugy en is hasonlo beallitottsagu vagyok...
2018. máj. 22. 21:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyan aki nyugis, le tudja kötni magát
2018. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!