Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti lattatok mar, olyan gyonyor...

Ti lattatok mar, olyan gyonyoru szemu lanyt, akinek osszeneznek a szemei, de nem kancsal!?

Figyelt kérdés

Nagyon erdekes volt,gyonyoru volt!

De a lelke is nagyon tiszta volt ugy ereztem!

Csak kivancsi vagyok letezik e sok ilyen vagy csak a ritka tiszta lelke miatt volt ilyen hihetetlen szep szeme.



2018. máj. 23. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak álmodtad
2018. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert elért a szerelem, amiatt volt ilyen hihetetlen szép szeme.
2018. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neeeeem :) en lany vagyok.

Csak nem ertem,hogy hogy azota nem latok ilyet :)

2018. máj. 23. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor más: igen a tiszta lélek miatt ilyen. Van azért még,találkozol majd még ilyen tekintetekkel.. A tekintet nem anyagi, onnan jön, ahonnan kell. A lélek tükre. Nekem is vannak ilyen tekintet-élményeim és soha nem felejtem ezeket el...

alábbi idézetet egy ikonfestő szerzetes írta:

„Magad is tudod, néha nem sikerül valami: vagy megfáradtál, elgyötrődtél, és semmi nem ad könnyebbséget a lelkednek, aztán egyszer csak észreveszel a sokadalomban egy nyílt emberi szempárt, találkozol a tekintetével, s mintha megáldoztál volna, egyszerre megkönnyülsz tőle…” Tarkovszkij és Koncsalovszkij filmforgató könyvében Andrej Rubljov fordul e szavakkal Feofán Grekhez, az idős ikonfestőhöz. Gyakori az ilyen találkozásokra való utalás az orosz irodalomban. Különös érzékenység: felfedezni a másikban az elrejtet Isten-arcot. Vannak, akik szavakban foglalják e találkozást, mások a zene nyelvén vagy a képzőművészet eszközeivel szólnak róla.

2018. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom!

Igazabol egeszen mostanaig nem is ertettem,miert az ilyen tekintetekben kerestem az eleterot,sehonnan nem kapok szeretetet,ezert "vadaszom" a tekinteteket...hogy abbol ujra eletre kapjak.

Szinte mar fuggove valtam...

Sajnos ritkan talalkozom hasonloval.

De azert akadnak szeretre melto tekintetek :)

Nemreg egy fiatalember nezett melyen a szemembe s az a tisztasag,szeretet,amit szemeiben lattam,gyogyitotta lelkemet...

2018. máj. 23. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam volt hasonló. Szemferdülése volt az egyik szemén, ez tette érdekessé.
2018. máj. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!