Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert van a legtobb testepito...

Miert van a legtobb testepito nonek póthaja, nem pont hogy gyonyoru sajat hajuknak kene lenni a sok tapanyagtol?

Figyelt kérdés
Eskuszom annyi pothajat meg nem lattam, mint a teremben. Es nem divatbol odajarokrol beszelek, hanem olyanokrol akik ranezesre is ki vannak sportolva. Lehet h tultoltak a taplalekkiegeszitoket vagy mi? Tudatos dietatol es edzestol bedusul a haj. Ezek meg csoffadt sajat hajjal es pothajjal rohangalnak. Oszinten szolva ez tart vissza a taplalekkiegeszitoktol, feherjektol...
2018. máj. 10. 22:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem inkább a testzsír hiánytól és a tesztoszterontól van. Simán elkezdenek pasi módjára kopaszodni. En is ismerek egy "csajt"; meg is fogom kérdezni miért fonatta be.
2018. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 palilaci ***** válasza:

Szerintem meg az tart vissza, hogy elegge alultajekozott vagy a temaban, es lovesed sincs mik is lehetnek azok a magikus porok. Felelmed nem alaptalan, ugyanis nagyreszuk felettebb karos, leginkabb a penztarcadra. Egy finom csokis izu tejsavo feherje jo etrend eseten pedig nelkulozheto, mondjuk egy omega 3 es multivitamin sosem art.

Tobb lehetoseget is latok az altalad megfigyeltekre:

Bar en ezt sosem vettem eszre, Te mint no, tuti hamarabb kiszurod az ilyen aprosagokat. Velemenyem szerint van koztuk igenytelen, vagy epp a hajmosast aznapra hagyo, esetleg SZTEROID hasznalo (nem tapkieget, hanem ferfi hormont magaba szuro/szedo).

En szemely szerint az utobbira tippelek, mert lehet annak a mellekhatasa a kopaszodas es a hajminoseg romlasa.

2018. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Milyen tápanyagtól? :D Attól a sok káros, rákkertő szar méregtől amit tolnak magukba? Hát mit mondjak, eddig is hülyének néztem minden kondizós majmot, most húzok egy újabb strigulát az igazam mellé...
2018. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A fehérjétől nem kopaszodnak a nők, ebben az egyben biztos lehetsz... Szerintem a vitaminoktól sem.

A koksz, az más műfaj.

2018. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 palilaci ***** válasza:

Szoval 3as aki konditeremben edz,az mind hulye majom? :D

Hol kell edzeni ahhoz, hogy valaki ne legyen hulye majom?

Te az egykezesguggolasos-jatszoteres-ghetto-funkcionalis-niggak vagy a "kapalastoljönazerő" agyhalottgyulekezet taborat erosited?

2018. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem a kopaszodast ertem ez alatt. Csak hogy szaraz, erotlen, rovid a sajat hajuk, es erre van felrakatva a hosszu pothaj.

Azert gondoltam h a feherje lehet a hibas, mert en ugy hallottam az megterhelo a majnak. Marpedig ha a majjal baj van az a hajon elsonek latszik meg.

De hozzateszem, tenyleg nem ertek hozza! Csak ez az amit latok.

Igen, eszreveszem a pothajat barmilyen diszkreten van felteve, mert 5 evig hordtam pothajat- epp majproblema miatta hajhullas miatt. Ezert felek beszedni barmit, nehogy megartson. Es ezert van az, hogy ha pothajat latok akkor rogton az ugrik be, hogy az illetovel vmi nincs rendben.

2018. máj. 10. 23:27
 7/12 palilaci ***** válasza:

A feherje egy letfontossagu makrotapanyag. A feherje keszitmenyek attol feherje keszitmenyek, hogy javareszt szinte csak (70-80%ban) az van bennuk. Altalaban tejsavobol, tojasbol es rizsbol keszitik az ilyen termekeket, kulonbozo eljarasokkal.

A legkarosabb bennuk max. a hozzaadott izesito lehetne.

A tulzott feherjefogyasztas elsosorban vese es emesztesi bajokkal jar. A testformalas, izomepites megkivanja a magasabb feherjebevitelt a kivant eredmenyek erdekeben, de esszeru keretek kozott semmilyen karos hatasa nincs hosszabb tavon sem. Sot, szinte csak pozitiv tapasztalatokat hallani.

Ergo itt is igaz a mertekletesseg elve. A napi feherjebevitel mozogjon 1.5-2g × testsuly kg kozott (ez 50kgnal 75-100g napi feherjebevitel) melle menjen 20 kilonkent 1 liter folyadek es semmilyen karosito hatas nem fog megjelenni egy egeszseges embernel. Viszont a megnovekedett tapanyagbevitelnek koszonhetoen, van mibol epitkezni es nem csak az izmoknak, hanem mindennek hiszen a test is feherjekbol all.

2018. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A versenyszerű testépítés minden, csak nem egészséges. Állhat ilyen probléma mögött dopping is, de az is lehet, hogy szimplán alultápláltak. Egy nőnél nem egészséges a túlzottan alacsony testzsír. Lehet, hogy valakinek tetszik a kockás has, de ezzel együtt járhatnak hormonális problémák. Kizártnak tartom, hogy a táplálékkiegészítő miatt lenne ez a probléma. Ha a tápkiegek májkárosító hatása lenne az ok, akkor a férfiak haja is pont olyan gyenge lenne.
2018. máj. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az alacsony testzsír és az ezzel járó éhezés miatt alakulhat ez ki, megfűszerezve a szteroidokkal.

A fehérjétől biztosan nem lehet, a májra pedig akkor káros, ha embertelen mértékben eszed - vagy mással tönkretetted a májad - ami kb az egésznapos fehérjetömést jelentené.

2018. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2 éve edzek rendszeresen. Nagyon sokat nőtt a hajam az utóbbi időben, és szerintem ez amiatt van, hogy odafigyelek az étrendemre, plusz multivitamint is szedek.


Ha valakinek erőtlen, vékonyszálú haja van, az valószínűleg genetika. Ha törik, akkor 1. nem vàgatja rendszeresen, 2. vasalja vagy 3. festi a haját, így elvékonyodik a vége. Nem hiszem, hogy összefügg az edzéssel/étrenddel a haj töredezettsége :)


22/N

2018. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!