Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két nap kesésnél a du 10es...

Két nap kesésnél a du 10es kazettás gyonyoru pozi, ma 2 perc utan tok halvany tesztcsík?!

Figyelt kérdés

Tudom.. jönnek a lebszások! Minek tesztelgetek? Találtam egy tesztcsíkot (10es) es imádom látni a 2. Csikot! De ez iszonyat halvány lett.. tudom én bajom minek csináltam meg. De erre nem számítottam

Ez egyebkent a 3.tesztem szval nem csináltam rémsokat

Ez kicsit aggaszt 5 hetesen nem kene leugorjon a teszt vonal? Vagy ilyen gagyik a neten one stepes tesztek? Remelem az oltások közt lesz erdemleges valasz is... 2 éve vartuk a sikert.. lehet h mégsem jött el a mi időnk? Dokihoz szerda este megyek!Nagyon koszonom


2017. ápr. 30. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A 10-es One Step nagyon halványan lesz csak kétcsíkos. Nekem 15. Dpo-n - utóbb kiderült ikerbabákkal - ugyan abba a pisibe mártva egy 25-ös vizeletsugaras Facellé-t és egy 10-es vizeletsugaras One Stepet, míg előbbiről ordított a két csík, a másikon alig látszott a második. Hangsúlyozom, kettő babával nem lett erős pozitív a teszt! Emiatt ne idegeskedj!
2017. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*elírtam, a One Step az tesztcsík volt, nem vizeletsugaras!

#1

2017. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj h amelyik erosodott (kazettas) az is halványodott. Miert teszteltem.. tok.marha vagyok. Amúgy a digitális cb szerdán 2-3 hetest mutatott :/ nemtudom.mire szerda lesz kikaparom a falat

Koszonom. Azert kicsit megnyugtattál!!!!!:)

2017. ápr. 30. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A csík az csík, ha halvány, akkor is 😀

A terhességi teszt nem alkalmas a hcg koncentráció mérésére, csak arra, hogy kimutassa, van-és hcg vagy nincs. Neked van, tehát terhes vagy, gratulálok!

Eleinte a csík erőssége nagyon függ a vizelet koncentráltságától. Ne aggódj.

2017. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom de valamkt csak jelent h halványodik , nem?!:(

Koszi.:) kialszom vagy szerdán a doki megnyugtat. Bar sokat nem látunk majd.. csak petezsákot. De remélem pont jó merete lesz! Esetleg szikhólyagért imádkozom◇

2017. ápr. 30. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
A halvány csík is pozitív. Én mondjuk az orvossal is várnék még 1 hetet. 15+4 hkm
2017. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Varnék ha varhatnék

2 éve várunk a babára. Már 4 hetesen beszeretett volna hívni h lásson de nem is voltunk itthon aztán ő ment betegszabira, az utróm épphogy kitart szerdáig de nagyon épphogy... szval nem.. nem varhatok nem.vagyok szerencsés esetben mint sokan masok h 7-8 hetig varjak. Sajnos ez van! Orulnek ha varhatnek elhiheted...... szval az egy dolog h te varnal.:)

2017. ápr. 30. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj ennyire. Ha babát vársz szerdán is ott lesz és az orvos fogja látni, érezni amit ilyenkor kell. Az hogy idegeskedsz nem tesz jót neked, nektek. Az elején nagyon sok minden történhet. Most nyugi, úgy se tudsz mit tenni, csak annyit hogy nem idegeskedsz. Ettől is elmehet a baba.
2017. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta "lehiggadtam" annyira azert nem stresszeltem de fura azert a teszt. Na mindegy nem tehetek mást mint várni varni

Még a hetfot es a keddet kell átvészelni aztán szerdan megyek. Remelem jó hírt kapok és szép petezsákom lesz esetleg szikhólyaggal

2017. ápr. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!