Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdhetném ezt le?

Hogyan küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy Augusztusig egyedül kell lennem itthon, eleinte jo volt, bulik meg jöttek a haverok, de mostanában mindig ha elalszom attól félek, hogy kinézek a folyosora a szobámból és egy arc fog visszanézni rám. Ezt hogyan tudnám leküzdeni? Nagyon kinos bevallani, de 20 éves vagyok és fiu :D
2018. máj. 24. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos nincs semmilyen receptem.. de attól még leírom az én helyzetem. Nagyon félek a sötétben méghozzá mindenféle irreális dologtól.. bármi lehet ott, stb. Tisztában vagyok vele,hogy a félelmem alaptalan, de mégis nehezen tudom leküzdeni. Ettől függetlenül mindig próbálok gyorsan elaludni, vagy legalábbis gyorsan becsukni a szemem és nem kinyitni, úgy biztonságosabbnak érzem , mintha nyitott szemmel lesnek a sötétbe.. Sajnálom, nem nagy segítség, de arra legalább jó, hogy tudd, nem vagy egyedül az irreális parakkal és tökre nem ciki. :) Szerezz mondjuk be egy pici fényű éjjeli lámpát, hogy ne legyen olyan sötét de zavaróan világos se. Drukkolok, hogy sikerüljön leküzdeni! Szép estét. :)

21L

2018. máj. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!