Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérek miért barátságosabba...

A kövérek miért barátságosabbak és vidámabbak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatból kérdezem, de nem tudom az okát.
2018. máj. 24. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Tudják mi az a szarkazmus és képesek nevetni a saját testi hátrányukon. Míg a vékony öntelt emberek csak belső hátrányokkal rendelkeznek.
2018. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Mindenek előtt azt szeretném leszögezni, hogy a véleményem megfigyeléseken és tapasztalatokon alapszanak, nem pedig rosszindulaton / sztereotípiákon.


Szóval: A túlsúlyos embereknek általában nem csak önmagukkal szemben vannak sokkal kisebb igényeik, de a külvilággal kapcsolatban is. Az esetek többségében kisebb elvárásuk van a másik felé, amit ezáltal könnyű teljesíteni. A nagy elvárásokkal ellentétben így ebben az esetben kevesebb a csalódás, a sértettség, az elvárás... Alacsonyabbra teszik a lécet, amit a másik könnyen meg tud ugrani.

2018. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne általánosíts. Én is az vagyok, de nem vagyok se barátságos, se vidám. Nem szeretek emberek közelében lenni pici korom óta. De az előttem szólónak igaza van.
2018. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Én eddig akárhány kövér embert ismertem az vagy idegbeteg volt vagy nagyon agresszív. Egyik se volt barátságos se vidám. Nem azt mondom hogy mindegyik ilyen de én csak ilyeneket ismerek.
2018. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vidámabbak és barátságosobbak...
2018. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én is csupa komplexusos és zárkózott kövér embert ismerek. Vagy alapból támadóak, mert már annyit bántották őket hogy előre védekeznek, vagy úgy kell kicsalogatni őket a csigaházukból, ahova bezárkóztak.
2018. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Eszik a finom, egészségtelen kajákat.
2018. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád mennyi rosszindulatú kövérrel találkozok nap mint nap.


Igen, vannak boldogok, de sokan bizony kötekedők, beszólnak, mert vékonyabb vagy náluk, "zöldségen élsz", meg "tuti hánytatod magad", stb.

2018. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Főként a kövér nők az ismerkedés idején, hogy valaki elfogadja őket. Aztán felség lesz és hízik tovább. A pasi pedig dícsérheti, hogy így is szép. Miközben egy karcsú szőkét ke..l titokban.
2018. máj. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Honnan veszed? Országos szintű több évtizeden át tartó kutatást végeztél?


Ismerek olyan kövért, aki egyátalán nem jó fej és sok olyan vékonyt embert, aki nagyon is az. Ez egy szubjektív élmény, de a tiéd is.


Akkor kinek van igaza? :D

2018. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!