Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti tapasztaljátok azt, hogy a...

Ti tapasztaljátok azt, hogy a kövérebb emberek kedvesebbek, barátságosabbak, vidámabbak? Nálam nagyon nem így van.

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom mindig jojóztam, 10 kiló az évek alatt többször le-fel mozgott rajtam. Én mindig azt tapasztaltam, hogy sokkal kedvesebb, barátságosabb, vidámabb voltam, mikor soványabb voltam, mikor meg voltam hízva akaratlanul is undokabb voltam az emberekkel, ezt mások is mondták. Valahogy ezzel kompenzáltam, vagy nem tudom. Viszont a közhiedelemben meg az van, hogy a kövérebb emberek barátságosabbak.

Nálatok hogy van, ti hogy látjátok?


2014. márc. 9. 20:23
 1/5 MrPifta ***** válasza:
a kövérek kedvesebbek, igen. Sőt, szebbek is.
2014. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó.. Van, aki pl. elfogadja és szereti magát ducin is, ő lehet életvidám, kedves ember, akár egy karcsúbb ember. Míg az, aki duci, és nem érzi jól magát a bőrében, sok esetben lehet morcosabb, mogorvább.
2014. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt általában a kövérek mondják, akik másokat és magukat is hitegetik azzal, hogy "ducinak" lenni mennyire jó, mert ők mindig olyan hejj de vidámak és kedvesek, és főleg boldogak. Ja meg szépek és egészségesek is. :DDD
2014. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amiota lefogytam (35 kilot, 95rol 60ra), azota sokkal morcosabb vagyok... Regen, mindig mindent ettem, hazaertem este 9kor, nekialltam melegszendvicsezni, vagy, ha ugy tartotta kedvem benyomtam egy zacsko chipset. Nem tudom, hogy osszefuggesben van-e a fogyassal, de regen mindig mosolyogtam, mostanaban meg kell eroltetnem magam, hogy ramosolyogjak valakire, kedvesen szoljak hozza...
2014. márc. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam összefüggést a testsúly és a kedvesség, barátságosság között, sokkal inkább az számít, ki mennyire érzi jól magát a bőrében, életében, mit gondol magáról.
2014. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!