Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit választanátok? Szerelme...

Ti mit választanátok? Szerelmet vagy megélhetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok, adótott egy lehetőség, hogy huzamosabb ideig kint lehessek külföldön, nagyon jó fizetéssel. Ez eddig szép és jó, de van egy barátnőm itthon, aki nem tudna velem jönni legalább 4 évig, szóval ha mennék, akkor a kapcsolatnak is vége lenne. Most itt dilemmázok, hogy fogjam e el az ajánlatot és szakítsak vele, vagy maradjak itthon és legyen vele?

Leginkább a megélhetést választanám, mert még nagyon fiatal vagyok és csak lenne később másik, de akkor is nagyon sajnálnám itthagyni Őt.

Ti mit választanátok? Ha lehetséges, akkor ne csak egy szóval, hanem fejtsétek is ki, hogy miért! A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2018. máj. 25. 09:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Mind a kettőt.De ha ez a hozzáállás,hogy vagy-vagy akkor a külföldi lehetőség.
2018. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem négy évben gondolkoznek, hanem az elso fel evben es egy evben.

Leulnek megbeszelni a baratnommel, hogy ez egy nagyon jo lehetoseg es ki szeretned probalni, viszont a negy ev elsore soknak tunik es eleg bekathatatlan, de ot is szereted es nehez dontened egyedul.

Kerd meg mondja el a velemenyet.

Es mondd el te is, hogy mi lenne, ha elsore elfogadnad kimennel fel evre es hazalatogatnal/ o meglatogatna es fel ev alatt kiderulne neked valoban jo-e, valoban sokat keresel es tudsz felretenni es addig még o is megfontolhatja, a te tapasztalataid alapjan, hogy kimenjen-e veled es csatlakozzon hozzad.

Egy fel ev alatt te pont latnad, jol erzed-e magad es anyagilag hogyan allsz. A kapcsolat szempontjabol meg fel ev alatt kiderul, hogy megy-e a tavkapcsolat. Lehet menni fog, lehet alig egy honap mulva te vagy o azt mondjatok, na hagyjuk legyunk baratok.

En nem.utasitanam vissza az ajalnlatot, ha eleve bizonytalan lennek es felmerulne a "valasztas" kerdese.

Ismerek hazasparokat is, ahol a ferj kiment 9 honapra a feleseg ktthon maradt. Akkor szolt az asszonyka na ez igy tovabb nem megy. Ferj hazajott, igy is gyujtittek par milliot es nem bantak meg.

2018. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ALAP, hogy mennék.


A kapcsolat meg ha erős, kibírja az x évet, ha nem, akkor megette a fene úgyis, és akkor még a melót is bánhatod utólag.


Unokatestvéremék 2,5 évet távkapcsolatoztak (Hollandia-Magyarország), azóta meg már rég házasok, gyerekeik vannak.

2018. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A megélhetést.
2018. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne úgy menj ki, hogy ha kimész, akkor szakítasz is. Nem tudnátok kintről folytatni a kapcsolatot? Ha pedig a távolság miatt szakítás lenne a dologból, akkor az nem is volt igazi kapcsolat, szerelem.
2018. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
En a szerwlmet választanám azert mert ha igazán szereted őt akkor nem fogsz tudni nelkule elni.mobdjuk lehet nem is annyira komoly a kapcsolatotok mert ha tényleg szeretnéd őt akkor szerintem nem gondolkoznál a külföldön..értem en hogy a pénz is fontos de ha tényleg szereted őt nem hagyod el.például az én barátom is kapott külföldi mubka ajánlatot de ő engem választott mert nem tud nélkülem élni és őszintén szeret.
2018. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ha ez a hozzáállás, menj, és hagyd, hogy olyan párja legyen a barátnődnek, aki szereti és megbecsüli annyira, hogy egy ilyen helyzetben ne gyakorin kérjen tanácsokat idegenektől arról, hogy elhagyja-e őt....

Egyébként mit gondolsz, kint akad majd valaki?

Teljesen más kultúra, nyelv és szokások mégha csak a szomszéd országba mész is majd. Én ha a helyedben lennék örülnék annak, hogy egy idegen helyen estenként nem csak anyámékat tudom felhívni ha szükségem van pár jó szóra.

2018. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Inkább élek egy napig oroszlánként,mint 100 napot bárányként. - Benito Mussolini
2019. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!