Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik szerep...

Szerintetek melyik szerep "jobb" az életben: a megcsalt feleség vagy a prostituált? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Megcsalt feleség. Az nem tesz tönkre egy életre
2018. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Megcsalt feleség.
2018. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Egyrészt a kettő nem értem hogy lehet összehasonlítható, másrészt egyiket se, mert mindig van más választás, mint prostinak lenni, a megcsalt feleség szerepet meg nem választja a nő hanem elszenvedi.

De ha nő lennék akkor prosti lennék, az legalább szolgáltatást nyújt és jól keres, meg van a helye a társadalomban.Sose a szakadt, büdös útszéliekre gondolok ilyenkor. A megcsalt feleség viszont csak egy feleség akit nem becsülnek meg, megaláztak, boldogtalan. Ki választaná azt? Abban semmi pozitív nincs.

2018. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: azért mert a legtöbb nőnek e közül a két szerep közül kell választania. Vagy egy férfié lesz egy egész életre és aztán rájön, hogy a férfi prostituáltakhoz jár vagy prosti lesz. Persze van olyan is mikor nem csalják meg és minden happy end de ez az életben a ritkább eset.
2018. ápr. 17. 19:35
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Azért a megcsalt feleség nem egy szál kombinéban ácsorogja végig az életét a mínuszokban, és akkor még mindenféle undormány fâszival is dolog van...
2018. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Retardált vagy, kérdező. Pecsétes papírt is kiállítok róla.
2018. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Mit panaszkodsz,így fogantál!
2018. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát..lehet én vagyok naív de szerintem sose csak ez a 2 választás van. Prostinak lenni? Miért nincs más munka felétek vagy mi?

A megcsalást aláírom, sok szemétláda van, a családomban is volt rá példa, de ugyanúgy a nők körében is. Azért nem hiszem, hogy a nők csak áldozatok lehetnek az életben/egy kapcsolatban. Engem is csalt meg már valaki, kidobtam, magamat okoltam, hogy biztos azért ment máshoz mert nem voltam elég jó, aztán elrendeztem magamban a dolgot és tovább léptem. Már óvatosabb vagyok, ismerkedek azért, de nem ugrok bele csak úgy egy kapcsolatba. Nyilván házaspárként nehezebb, ott már több a közös múlt és a papírmunka. Na mindegy, én pasiként sose lennék képes megcsalni senkit, korrektebb vagyok annál és fegyelmezettebb. Ha már nem lennék boldog inkább szakítanék, ha nem tudnánk megbeszélni, alkalmazkodni, mert a megcsalás sokkal jobban összetörné a "páromat"

2018. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem bírnám idegileg a prostituáltak életét. Nem csak az utcaikét, hanem a lakásos, "jó környezetben" tartottakét sem. A sok retardált véleménnyel ellentétben ez az egyik legembertpróbálóbb munka, és a katonaság után ennél van a legnagyobb esélyed poszttraumás stresszre.

Inkább lennék megcsalt feleség, hiszen mennyiből állna elválni?

2018. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Lepontozós kérdés. No komment
2018. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!